Pistolet hukowy Umarex RÖHM RG 300 kal. 6 mm Short FLOBERT

Röhm
001019462

Produkt dla osób pełnoletnich. Podczas zakupu poprosimy Cię o okazanie dowodu osobistego.

Pistolet hukowy na naboje 6 mm Short. Skutecznie odstrasza dzikie zwierzęta oraz sygnalizuje głośnym hałasem nasze położenie. Dostępny jest bez zezwolenia, jednak do jego nabycia wymagane jest oświadczenie o pełnoletności.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 144
  • EAN: 5908262130631
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kaliber [mm]: 6
  • Kod producenta: 707.02.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
499,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001019462
pistolet

Pistolet hukowy Umarex RÖHM RG 300 kal. 6 mm Short FLOBERT

Pistolet hukowy Umarex RÖHM RG 300 to broń alarmowa zasilana nabojami kal. 6 mm Short FLOBERT. Magazynek o pojemności 10 sztuk wyposażony został w zabezpieczenie uniemożliwiające wypadnięcie załadowanych naboi np. podczas przenoszenia go w kieszeni. Pozwala to na jego wysunięcie bez potrzeby oddawania strzałów. Okładziny w prezentowanym modelu pistoletu hukowego wykonano z tworzywa sztucznego i wystylizowano tak, aby swoim wyglądem przypominały lakierowane drewno. Odpowiedni profil i faktura rękojeści pozwalają na utrzymywanie pewnego chwytu na pistolecie. Pistolet hukowy Umarex RÖHM RG 300 kal. 6 mm Short FLOBERT

gearbox

Mechanizm spustowy i bezpiecznik nastawny

Mechanizm języka spustowego w RÖHM RG 300 pracuje tylko w systemie Double Action Only (DAO). Pisząc w skrócie, w tym rodzaju mechanizmu kurek jest napinany tylko i wyłącznie poprzez naciśnięcie spustu. Nie pozostaje on również napięty po oddanym wcześniej strzale. Bezpiecznik nastawny umieszczony z lewej strony ma trzy nastawy: „E”, w której pociągnięcie spustu spowoduje przesunięcie magazynka o pozycję do tyłu bez oddania strzału, „S” gdzie spust jest zablokowany i jego ściągnięcie jest niemożliwe oraz „F”, w którym ściągnięcie spustu spowoduje przesunięcie magazynka o pozycję i oddanie strzału.

Pistolet hukowy Umarex RÖHM RG 300 kal. 6 mm Short FLOBERT skos

bezpieczeństwo

Możliwość stosowania i zasady nabycia

Pistolety hukowe są skutecznym środkiem odstraszającym zwierzęta. Głośny wystrzał skutecznie odstraszy agresywnego psa, czy drapieżnika polującego na zwierzęta gospodarskie. Oprócz tego RÖHM RG 300 sprawdzi się także przy odstraszaniu napastnika próbującego nas zaatakować, czy okraść. Wystrzał z broni hukowej może go wystraszyć na tyle, że zacznie uciekać. Poza tym głośny hałas zwróci uwagę innych ludzi, dzięki czemu napastnik straci szansę na bezkarny atak na nas. 

Produkt wymaga oświadczenia o pełnoletności. Podczas kupna tego towaru, klient oświadcza, że ukończył 18 lat. Zakapturzony mężczyzna stojący nocą na ulicy spowitej mgłą

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]144
EAN5908262130631
Gwarancja24 miesiące
Kaliber [mm]6
Kod producenta707.02.00
MarkaRöhm
Pojemność magazynka [szt.]10
ProducentUmarex
Rodzaj amunicjiNabój 6 mm Flobert
System spustowyDouble Action Only
Szerokość [mm]25.50
Waga [g]465
Wysokość [mm]100.50

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto