Pistolet hukowy Umarex RÖHM RG 3 kal. 6 mm Short FLOBERT

Röhm
001019463

Produkt dla osób pełnoletnich. Podczas zakupu poprosimy Cię o okazanie dowodu osobistego.

Pistolet hukowy na naboje 6 mm Short. Skutecznie odstrasza dzikie zwierzęta oraz sygnalizuje głośnym hałasem nasze położenie. Dostępny jest bez zezwolenia, jednak do jego nabycia wymagane jest oświadczenie o pełnoletności.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 105
  • EAN: 4000844453167
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kaliber [mm]: 6
  • Kod producenta: 708.02.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 249,00 zł Regular Price 449,00 zł
DostępnyDostępny
001019463
pistolet

Pistolet hukowy Umarex RÖHM RG 3 kal. 6 mm Short FLOBERT

Pistolet hukowy Umarex RÖHM RG 3 kal. 6 mm Short FLOBERT to sześciostrzałowa broń alarmowa z magazynkiem typu sztabowego. Magazynki tego typu mają zabezpieczenie uniemożliwiające wypadnięcie załadowanych naboi np. podczas przenoszenia w kieszeni. Manualny bezpiecznik wyposażono w funkcję przesuwu magazynka bez potrzeby oddawania strzału. Pozwala to na jego wysunięcie bez potrzeby oddawania strzałów. Okładziny w prezentowanym modelu pistoletu hukowego wykonano z tworzywa sztucznego i wystylizowano tak, aby swoim wyglądem przypominały lakierowane drewno.  Pistolet hukowy Umarex RÖHM RG 3 kal. 6 mm Short FLOBERT

gearbox

Mechanizm spustowy i dołączona nasadka na race

Mechanizm języka spustowego w RÖHM RG 3 pracuje tylko w systemie Double Action Only (DAO). Pisząc w skrócie, w tym rodzaju mechanizmu kurek jest napinany tylko i wyłącznie poprzez naciśnięcie spustu. Nie pozostaje on również napięty po oddanym wcześniej strzale. Do prezentowanego produktu dołączono także nasadkę do wystrzeliwania rac. Pozwala to na oddawanie efektownych strzałów na wiwat np. podczas Sylwestra.

Pistolet hukowy Umarex RÖHM RG 3 kal. 6 mm Short FLOBERT skos

bezpieczeństwo

Możliwość stosowania i zasady nabycia

Pistolety hukowe są skutecznym środkiem odstraszającym zwierzęta. Głośny wystrzał skutecznie odstraszy agresywnego psa, czy drapieżnika polującego na zwierzęta gospodarskie. Oprócz tego RÖHM RG 3 sprawdzi się także przy odstraszaniu napastnika próbującego nas zaatakować, czy okraść. Wystrzał z broni hukowej może go wystraszyć na tyle, że zacznie uciekać. Poza tym głośny hałas zwróci uwagę innych ludzi, dzięki czemu napastnik straci szansę na bezkarny atak na nas. 

Produkt wymaga oświadczenia o pełnoletności. Podczas kupna tego towaru, klient oświadcza, że ukończył 18 lat. Zakapturzony mężczyzna stojący nocą na ulicy spowitej mgłą

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]105
EAN4000844453167
Gwarancja24 miesiące
Kaliber [mm]6
Kod producenta708.02.00
MarkaRöhm
Pojemność magazynka [szt.]6
ProducentUmarex
Rodzaj amunicjiNabój 6 mm Flobert
System spustowyDouble Action Only
Szerokość [mm]24.50
Waga [g]335
Wysokość [mm]80

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet hukowy Umarex RÖHM RG 3 kal. 6 mm Short FLOBERT