Termos Thermos Traditional Black 1,8L - szklany wkład

001019565

Izolowany próżniowo termos wyposażony w wygodny uchwyt, szczelny korek oraz dwa kubki. Można go gorąco polecić na czas campingu, wycieczki, czy biwaku w terenie.

  • Producent: Thermos
  • Kod producenta: 194531 (051609)
  • Marka: Thermos
  • Pojemność [ml]: 1800
  • Model: Thermos Traditional
  • Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 129,00 zł Regular Price 249,00 zł
DostępnyDostępny
001019565

Termos Thermos Traditional Black 1,8L - szklany wkład

Klasyczny w swoim wyglądzie izolowany próżniowo termos. Jego pojemność wynosi 1,8 litra, co pozwala na przenoszenie sporej ilości swojego ulubionego, gorącego lub schłodzonego napoju. Właściwa temperatura gorącej zawartości utrzymuje się przez 12 godzin, natomiast zimne napoje trzymają swoją temperaturę przez dobę. Wytrzymała, plastikowa obudowa mieści w swoim wnętrzu szklany wkład próżniowy. Należy mieć na uwadze, że z tego powodu powinno się  ostrożnie obchodzić się z termosem, ponieważ może ulec on uszkodzeniu w wyniku upuszczenia, czy mocnego uderzenia. Do korpusu termosu przytwierdzono ergonomiczną rączkę ułatwiającą nalewanie. Termos Thermos Traditional Black 1,8L - szklany wkład

Wodoszczelna i praktyczna nakrętka

Wodoszczelna, właściwie uszczelniona nakrętka zapobiega rozlaniu się zawartości termosu w trakcie jego transportu. Oprócz tego zaopatrzono ją w schowek pozwalający przenosić np. torebkę herbaty, czy saszetkę cukru. Dołączone do kompletu dwa kubki pozwolą na podzielenie się jego zawartością z inną osobą. Prezentowany termos jest idealnym rozwiązaniem w podróży, na biwaku, czy jako wsparcie w ciężkim dniu w pracy.

Pole namiotowe nocą

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentThermos
Kod producenta194531 (051609)
MarkaThermos
Pojemność [ml]1800
ModelThermos Traditional
Materiał wykonaniaTworzywo sztuczne
KolorCzarny
Wysokość [mm]377
Waga [g]1010