Siekiera Robens DIXIE AXE 14

001020046

Podręczna siekierka o wytrzymałym ostrzu i trzonku gwarantującym pewny chwyt. Świetny towarzysz prac ogrodowych i różnego rodzaju wypraw.

  • Producent: Robens
  • Kod producenta: 690251
  • Marka: Robens
  • Rodzaj stali: Węglowa
  • Materiał rękojeści: Nylon/Włókno szklane
  • Kolor: Brązowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 118,99 zł Regular Price 179,00 zł
DostępnyDostępny
001020046
siekiera

Siekiera Robens DIXIE AXE 14

Siekiera Robens Dixie Axe 14 to przydatne narzędzie przeznaczone do pracy w terenie. Ułatwi rozłupywanie mniejszych bloków drewna i przecinanie gałęzi. Jej ostrze wykonano ze stali węglowej, której nadano właściwą twardość i ostrość. Pokrycie powłoką PTFE dba zapewnia mniejsze tarcia, co w dużym stopniu zapobiega zakleszczaniu się siekiery w drewnie. Powłoka ta  chroni również przed powstawaniem rdzy, co jest jedną z kluczowych rzeczy w wypadku akcesoriów używanych na zewnątrz. Trzonek siekiery powstał z połączenia nylonu oraz włókna szklanego. Dzięki temu nie absorbuje on wody, a także ma mniejszą wagę. Dodatkowe zastosowanie tworzywa termoplastycznego (TPR) poprawia pewność chwytu, tak istotnego podczas użytkowania siekiery. Wraz z siekierką otrzymasz osłonę na ostrze z możliwością zawieszenia jej w wygodnym dla Ciebie miejscu.

Siekiera Robens DIXIE AXE 14

łatwa obsługa

Praktyczny kompan wypadów w plener

Dzięki swoim właściwościom siekiera ta świetnie sprawdzi się w trakcie obozowania i bushcraftu. Jako nieoceniony towarzysz pomoże stworzyć Ci schronienie, czy zebrać opał. Jej nieduża waga (650 g.) i długość (36 cm) pozwalają na wygodne przenoszenie jej w swoim ekwipunku lub przytroczenie jej do niego.

Mężczyzna rozpalający ognisko

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentRobens
Kod producenta690251
MarkaRobens
Rodzaj staliWęglowa
Materiał rękojeściNylon/Włókno szklane
KolorBrązowy
Kolor ostrzaCzarny
Długość [mm]360
Waga [g]650
EAN5709388090218
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie