Wykrywacz metali Nokta Pointer

Nokta Detection Technologies
001020053

Prosty w obsłudze pinpointer przeznaczony do wykrywania metalowych przedmiotów. Wyposażono go w latarkę dającą możliwość podświetlania przeszukiwanego miejsca.

  • Kolor: Czarno - czerwony
  • Czas pracy [h]: 30
  • Częstotliwość robocza [kHz]: 11,6
  • Długość [mm]: 240
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 10000110
Przewiń do pełnej specyfikacji
523,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001020053
nowość

Wykrywacz metali Nokta Detection Technologies Pointer

Niewielki i poręczny pinpointer wspomagający precyzyjne wykrywanie w wykopanych dołkach i odrzuconej ziemi. Jego częstotliwość pracy wynosi 11,6 kHz, dostraja się go automatycznie i steruje się nim za pomocą włącznika zasilania. Wykrywacz posiada sygnalizację dźwiękową i wibracyjną, niezależną bądź łączną zależnie od ustawienia. Funkcja wyrywania w zakresie 360 stopni ułatwia wykrywanie metalowych przedmiotów. Alarmy zwiększają swoją intensywność w zależności od odległości celu. Pointer posiada cztery poziomy czułości regulowane manualnie.  

Sprawdź, jak Wykrywacz metali Nokta Detection Technologies Pointer wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wydajność

Wytrzymała i wodoodporna obudowa

Korpus urządzenia jest odporny na wodę i pył (norma IP67). W związku z tym niestraszny mu deszcz i wilgoć, co pozwala na stosowanie go do przeszukiwania na szybko podmokłych terenów, dołków, które podchodzą wodą, strumieni itp. Szczelny korpus chroni także wrażliwe komponenty wewnętrze przed różnego rodzaju pyłem. 
Wykrywacz metali Nokta Detection Technologies Pointer na plaży

łatwa obsługa

Czas pracy i dostępne akcesoria

Urządzenie jest zasilane za pomocą jednej baterii alkaicznej 9V. Czas pracy na w pełni naładowanej baterii dochodzi do 30 godzin. W celu zapobiegania niepotrzebnemu rozładowywania się baterii pointer wyposażono w funkcję alarmu, który uruchamia się po 5 min bezczynności. Po kolejnych 5 minutach następuje automatyczne wyłączenie się urządzenia.      W skład całego zestawu poza samym detektorem wchodzą: elastyczne etui do pasa na detektor, bateria alkaiczna 9V, instrukcja obsługi w języku polskim i angielskim, karta gwarancyjna oraz dwie nakładki ochronne na końcówkę detekcyjną, - jedna zwykła, a druga ze skrobakiem ułatwiającym przeszukiwania.

Wykrywacz metali Nokta Detection Technologies Pointer

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarno - czerwony
Czas pracy [h]30
Częstotliwość robocza [kHz]11,6
Długość [mm]240
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta10000110
MarkaNokta Detection Technologies
ProducentNokta Detection Technologies
Rodzaj zasilaniaBateria 9 V
Waga [g]235
WodoodpornośćTak
Średnica [mm]48

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wykrywacz metali Nokta Pointer