Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml + Alarm osobisty

Combat
001021770

Silne i niezwykle skuteczne narzędzie do samoobrony. Wypróbuj nasz własny gaz pieprzowy Combat stożek 40 ml zaprojektowany i wyprodukowany we współpracy z cenioną niemiecką marką Walther. Dodatkowo w zestawie z nim otrzymasz alarm osobisty Perfecta SA1 Brelok. Dzięki niewielkim wymiarom przypniesz go do kluczy lub torebki. W razie kłopotów wyciągnij zawleczkę i uruchom alarm o natężeniu dźwięku dochodzącym do 130 dB.

  • Kolor: Czarny
  • EAN: 6030010217703
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.2090.SET.2.1904-CB
  • Marka: Combat
  • Materiał korpusu: Metalowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 79,00 zł Regular Price 89,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001021770
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml

Prezentujemy nasz własny gaz pieprzowy Combat stożek o pojemności 40 ml zaprojektowany i wyprodukowany we współpracy z cenioną marką Walther. Niemiecka jakość sprawia, że jest to obecnie jeden z najsilniej działających gazów, jakie można nabyć na rynku bez zezwolenia. Wykorzystanie substancji drażniącej o dużym stężeniu i ostrości spowoduje, że błyskawicznie obezwładnisz napastnika, nawet będącego pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych. Dedykowany nie tylko dla policjantów, wojska czy innych służb mundurowych, ale i przede wszystkim dla osób cywilnych, które pragną mieć mocne, a zarazem niezwykle skuteczne narzędzie do samoobrony.

Sprawdź, jak Gaz pieprzowy Walther Combat wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

moc

Duża moc gazu Walther Combat

Cechą charakterystyczną prezentowanego gazu, jest substancja zawierająca 10% środka drażniącego o ostrości sięgającej 2 miliona SHU. Tak ostra mieszanka powoduje, że trafiony przez nas napastnik doświadcza bardzo silnego, piekącego bólu oraz wywołuje u niego częściowe zaślepienie trwające nawet do 30 minut. Pozwoli Ci to bezpiecznie oddalić się z miejsca ataku i powiadomić odpowiednie służby o zaistniałym incydencie.

łatwa obsługa

Rozpylanie w formie stożkowej chmury

Skuteczne działanie to nie tylko silny środek drażniący, ale i również forma, w jakiej jest on rozpylany. Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml wyrzuca chmurę w postaci stożka, dzięki czemu łatwiej możesz trafić szybko poruszającego się agresora lub nawet całą grupę. Co więcej, jej maksymalny zasięg wynosi aż 4 metry. Sprawia to, że będziesz mógł udaremnić atak z bezpiecznej odległości. Doskonale sprawdzi się przede wszystkim na otwartej przestrzeni.

Mężczyzna atakujący kobietę w celach rabunkowych zasłaniający się przed gazem pieprzowym

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazu pieprzowego Walther Combat stożek 40 ml. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Wysoka skuteczność gazu

Zobacz film ukazujący drugą część test gazu pieprzowego. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Alarm osobisty Perfecta SA1 Brelok

Marka Umarex produkuje nie tylko broń pneumatyczną i dostępne do niej akcesoria, ale również niezawodne alarmy kieszonkowe. Przedstawiamy kieszonkowy alarm osobisty Perfecta SA1 z brelokiem. Gadżet ten powstał specjalnie dla osób, które noszą przy sobie dużą ilość wartościowych przedmiotów i chcą się uchronić przed ich zagubieniem bądź kradzieżą. Przebywanie w miejscach publicznych o dużym nasileniu ruchu zwiększa takie ryzyko. Dlatego alarm został tak zaprojektowany, aby był w pełni dyskretny i dał się łatwo zamocować do paska bądź innych elementów ubioru.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wydajnośc

Niezawodny system ostrzegawczy alarmu osobistego Perfecta SA1

Alarm osobisty perfecta SA1 wyposażono w krótką smycz oraz niewielki karabińczyk. Aby działał prawidłowo, z jednej strony należy go zamocować do elementu garderoby a drugim do przedmiotu, który chcemy zabezpieczyć przed kradzieżą lub zagubieniem. Smycz jest też swoistą zawleczką uruchamiającą alarm przy silniejszym szarpnięciu. Głośnik umieszczony wewnątrz alarmu generuje dźwięk o natężeniu dochodzącym do 130 DB. Aby móc wyłączyć należy wcisnąć przycisk lub umieścić zawleczkę powrotne w gnieździe. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu znacząco utrudnisz działanie złodziejom i zabezpieczysz swoje drogocenne przedmioty.

Alarm perfecta SA1
stoper

Poznaj Alarm osobisty Perfecta SA1 Brelok

Chciałbyś lepiej poznać Alarm osobisty Perfecta SA1 Brelok? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN6030010217703
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.2090.SET.2.1904-CB
MarkaCombat
Materiał korpusuMetalowy
Moc [SHU]2000000
Natężenie dźwięku120-130 dB
Pojemność [ml]40
ProducentWalther
Rodzaj strumieniaStożkowy
Rodzaj substancjiSpray
Rodzaj zasilaniaCR2032
Substancja drażniąca10% OC
Zasięg maksymalny [m]4

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml + Alarm osobisty
Polecane produkty: