Termos Thermos Traditional Black 0,5L - szklany wkład

001022003

Izolowany próżniowo termos wyposażony w wygodny uchwyt, szczelny korek oraz dwa kubki. Można go gorąco polecić na czas campingu, wycieczki, czy biwaku w terenie.

  • Kolor: Czarny
  • Kod producenta: 194532 (051585)
  • Marka: Thermos
  • Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
  • Model: Thermos Traditional
  • Pojemność [ml]: 500
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 69,99 zł Regular Price 99,99 zł
DostępnyDostępny
001022003

Termos Thermos Traditional Black 0,5 L - szklany wkład

Klasyczny w swoim wyglądzie izolowany próżniowo termos. Jego pojemność wynosi 0,5 litra, co pozwala na przenoszenie sporej porcji swojego ulubionego, gorącego lub schłodzonego napoju. Właściwa temperatura gorącej zawartości utrzymuje się przez 12 godzin, natomiast zimne napoje trzymają swoją temperaturę przez dobę. Wytrzymała, plastikowa obudowa mieści w swoim wnętrzu szklany wkład próżniowy. Należy mieć na uwadze, że z tego powodu powinno się  ostrożnie obchodzić się z termosem, ponieważ może ulec on uszkodzeniu w wyniku upuszczenia, czy mocnego uderzenia. Do korpusu termosu przytwierdzono ergonomiczną rączkę ułatwiającą nalewanie. Termos Thermos Traditional Black 0,5 L - szklany wkład

Wodoszczelna i praktyczna nakrętka

Wodoszczelna, właściwie uszczelniona nakrętka zapobiega rozlaniu się zawartości termosu w trakcie jego transportu. Oprócz tego zaopatrzono ją w schowek pozwalający przenosić np. torebkę herbaty, czy saszetkę cukru. Dołączony do kompletu kubek umożliwia wygodne raczenie się napojem praktycznie w każdym miejscu. Prezentowany termos jest idealnym rozwiązaniem w podróży, na biwaku, czy jako wsparcie w ciężkim dniu w pracy.

Pole namiotowe nocą

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Kod producenta194532 (051585)
MarkaThermos
Materiał wykonaniaTworzywo sztuczne
ModelThermos Traditional
Pojemność [ml]500
ProducentThermos
Waga [g]500
Wysokość [mm]240

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Termos Thermos Traditional Black 0,5L - szklany wkład