Łuk bloczkowy Ek Buster Split Black 15-29 Ibs + 5 Strzał

001022491

Łuk bloczkowy dla młodzieży i dorosłych niezależnie od poziomu zaawansowania. Wraz z nim otrzymasz akcesoria pozwalające natychmiast zacząć trening i dobrą zabawę.

  • Producent: Poe Lang
  • Kod producenta: CO-034B.SET.VD-055K
  • Marka: Poe Lang
  • Materiał korpusu: Włókno szklane - Aluminium
  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 635
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001022491
2 w 1

Łuk bloczkowy Ek Poe Lang Buster Split Black 15-29 Ibs

Nowoczesny łuk bloczkowy wyposażony w szereg wygodnych rozwiązań. Został wyposażony w regulowaną siłę naciągu w zakresie 15 - 29 funtów (6,8 - 13,1 kg) oraz regulację długości naciągu w przedziale 17 - 26 cali (431-660 mm). Główną zaletą łuków tego typu jest fakt, że dzięki zastosowaniu systemu bloczków użytkownik nie musi wkładać tyle siły w naciąganie cięciwy, przez to mniej się męczy i nie jest wymagane od niego posiadania dużej siły. Ramiona łuku wykonano z włókna szklanego, a sam majdan z wytrzymałego aluminium. Jego długość całkowita wynosi 630 mm. 

Łuk bloczkowy Ek Poe Lang Buster Split Black 15-29 Ibs

wydajność

Idealny dla każdego

Dzięki możliwości regulacji siły naciągu w dużym zakresie z prezentowego łuku bezproblemowo mogą korzystać zarówno młodzież, jak i dorośli. Zmienna siła naciągu pozwala dostosować opór do możliwości użytkownika. Wraz z samym łukiem otrzymasz dwie strzały o długości 26" wykonane z włókna szklanego, kołczan, celownik, ochraniacz na przedramię, uchwyt na strzały oraz podpórkę na strzałę. Ten bogaty zestaw umożliwi Ci trening i dalsze rozwijanie swoich umiejętności łuczniczych.

Łucznik strzelający do tarczy na zawodach

strzały

Strzały Ek Poe Lang 28" Black z włókna szklanego

Jako dodatek do całego zestawu otrzymasz także pięć strzał o długości 28 cali (71 cm) wykonanych z włókna szklanego. Ich odkręcany grot zrobiony jest z ostro zakończonego metalu, natomiast lotki z wytrzymałego tworzywa sztucznego charakteryzującego się większą wytrzymałością od tych wykonanych z tradycyjnych materiałów. Takie ich wykonanie gwarantuje bardziej stabilny lot do celu. Za lotką umieszczono plastikową nasadkę służącą do mocowania strzały na cięciwie.

Strzała Ek Poe Lang 28 Black 1 szt. z włókna szklanego

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentPoe Lang
Kod producentaCO-034B.SET.VD-055K
MarkaPoe Lang
Materiał korpusuWłókno szklane - Aluminium
KolorCzarny
Długość [mm]635
Gwarancja24 miesiące
Długość naciągu [mm]660
Siła naciągu [lbs]29
Typ łukuBloczkowy

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto