Śpiwór Snugpak Jungle Bag Olive ZP

001022860

Śpiwór o rewelacyjnych właściwościach termicznych. Wykonany z zastosowaniem specjalnej wodoodpornej wyściółki oraz powłoce antybakteryjnej, będzie niezastąpionym elementem podczas wyprawy o tematyce bushcraftowo - outdoorowej.

  • Producent: Snugpak
  • Marka: Snugpak
  • Typ zapięcia: Zamek
  • Kolor: Olive Green
  • Waga [g]: 900
  • Informacje dodatkowe: Zakres temperatur od 7°C do 2°C, Antybakteryjny materiał, Możliwość rozpięcia tylko dolnej części zamka, Moskitiera
Przewiń do pełnej specyfikacji
273,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001022860
nowość

Śpiwór Snugpak Jungle Olive ZP

Wygodny śpiwór zapewniający wysoki poziom izolacji termicznej przed niską temperaturą otoczenia w miejscu noclegu. Dzięki zastosowaniu wypełnienia TravelSoft śpiwór ten podlega bardzo dobrej kompresji w celach transportowych. Jest to jeden z najlepszych modeli do zabrania nawet w tropiki, a to za sprawą obecności moskitiery osłaniającej twarz podczas snu. Komfort termiczny osiąga się z nim nawet przy temperaturze 7°C, a minimalna temperatura zalecana do korzystania z niego wynosi 2°C. Śpiwora można także używać klasycznie podczas letniego biwaku czy noclegu w schronisku.

Śpiwór Snugpak Jungle Bag

lekkość

Wygoda i wszechstronność

Śpiwór nada się zwłaszcza tam, gdzie panuje dużą wilgoć, gdyż specjalna ocieplina syntetyczna nie jest tak chłonna jak naturalny puch oraz nie zbija się pod wpływem wody. Przekłada się to na stały poziom wysokiej izolacji, a tym samym komfort termiczny. Kolejnym atutem jest antybakteryjna powłoka Paratex Antibacterial, którą użyto w formie wyściółki śpiwora. Prezentowany model ma zamek rozpinany z prawej strony. Co więcej, możliwość rozpięcia tylko dolnej części pozwala na zwiększenie wentylacji śpiwora. 

Kobieta patrząca na zachód słonca podczas biwaku

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentSnugpak
MarkaSnugpak
Typ zapięciaZamek
KolorOlive Green
Waga [g]900
Informacje dodatkoweZakres temperatur od 7°C do 2°C, Antybakteryjny materiał, Możliwość rozpięcia tylko dolnej części zamka, Moskitiera
EAN8211650100121
Gwarancja24 miesiące