Śpiwór Snugpak Sleeper Extreme Olive

001022990

Bardzo ciepły rodzaj śpiwora. Doskonale nada się nie tylko na wycieczki weekendowe, ale również podczas noclegu na biwaku czy w schronisku.

  • Kolor: Olive Green
  • EAN: 8211650110137
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Snugpak
  • Producent: Snugpak
  • Typ zapięcia: Zamek
Przewiń do pełnej specyfikacji
328,00 zł
DostępnyDostępny
001022990
nowość

Śpiwór Snugpak Sleeper Extreme Olive

Ekonomiczna wersja podstawowego śpiwora typu Snugpak. Model ten zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej przed niską temperaturą otoczenia w miejscu noclegu. Komfort termiczny osiąga się z nim nawet przy temperaturze -7°C, a minimalna temperatura zalecana do korzystania z niego wynosi -12°C. Z racji swoich właściwości doskonale sprawdzi się nie tylko na wycieczki weekendowe nawet zimą, ale również podczas noclegu na biwaku czy w schronisku w bardziej sprzyjających warunkach. Na plus za tym modelem śpiwora przemawiają także możliwości jego kompresji. Po złożeniu osiąga on rozmiar jedynie 30x26 cm, co bardzo ułatwia jego transport.

Śpiwór Snugpak Sleeper Extreme

lekkość

Wygoda i wszechstronność

Śpiwór nada się zwłaszcza tam, gdzie panuje dużą wilgoć, gdyż specjalna ocieplina syntetyczna nie jest tak chłonna jak naturalny puch oraz nie zbija się pod wpływem wody. Przekłada się to na stały poziom wysokiej izolacji, a tym samym komfort termiczny. Kolejnym atutem jest antybakteryjna powłoka Paratex Antibacterial, którą użyto w formie wyściółki śpiwora. Co więcej, możliwość rozpięcia tylko dolnej części pozwala na zwiększenie wentylacji śpiwora. 

Para siedząca w namiocie z widokiem na góry

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorOlive Green
EAN8211650110137
Gwarancja24 miesiące
MarkaSnugpak
ProducentSnugpak
Typ zapięciaZamek
Waga [g]2100

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Śpiwór Snugpak Sleeper Extreme Olive