Śpiwór Snugpak Sleeper Extreme Black

001022991

Bardzo ciepły śpiwór o wysokich właściwościach termicznych. Wykonany z zastosowaniem specjalnej wodoodpornej wyściółki oraz powłoce antybakteryjnej, będzie niezastąpionym elementem podczas wyprawy o tematyce bushcraftowo - outdoorowej.

  • Producent: Snugpak
  • Kod producenta: S.SLEEP.EXTREME.BLK
  • Marka: Snugpak
  • Typ zapięcia: Zamek
  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 2200
Przewiń do pełnej specyfikacji
328,00 zł
DostępnyDostępny
001022991
nowość

Śpiwór Snugpak Sleeper Extreme Black

Ekonomiczna wersja podstawowego śpiwora typu Snugpak. Model ten zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej przed niską temperaturą otoczenia w miejscu noclegu przy stosunkowo dobrej cenie. Z jego pomocą można komfortowo nocować w temperaturze -7°C, aż do -12°C, co czyni z niego świetny wybór podczas zimowych eskapad. Doskonale nada się nie tylko na wycieczki weekendowe, ale również podczas noclegu na biwaku czy w schronisku. Na plus za tym modelem śpiwora przemawiają także mozliwości jego kompresji. Śpiwór ma wymiary 2200x800 mm a po złożeniu rozmiary zmniejszają się do 30x26 cm, co znacznie ułatwia jego transport.

 

Śpiwór Snugpak Sleeper Extreme

lekkość

Wygoda i wszechstronność

Śpiwór nada się zwłaszcza tam, gdzie panuje dużą wilgoć, gdyż specjalna ocieplina syntetyczna nie jest tak chłonna jak naturalny puch oraz nie zbija się pod wpływem wody. Przekłada się to na stały poziom wysokiej izolacji, a tym samym komfort termiczny. Kolejnym atutem jest antybakteryjna powłoka Paratex Antibacterial, którą użyto w formie wyściółki śpiwora. Co więcej, możliwość rozpięcia tylko dolnej części pozwala na zwiększenie wentylacji śpiwora. 

Para siedząca w namiocie z widokiem na góry

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentSnugpak
Kod producentaS.SLEEP.EXTREME.BLK
MarkaSnugpak
Typ zapięciaZamek
KolorCzarny
Długość [mm]2200
Szerokość [mm]800
Waga [g]2100
Informacje dodatkoweZakres temperatur od -7°C do -12°C
EAN8211650118133
Gwarancja24 miesiące