Śpiwór Snugpak The Sleeping Bag Olive

001022992

Bardzo ciepły śpiwór o wysokich właściwościach termicznych. Wykonany z zastosowaniem specjalnej wodoodpornej wyściółki, będzie niezastąpionym elementem podczas wyprawy o tematyce bushcraftowo - outdoorowej.

  • Kolor: Olive Green
  • EAN: 8211650030138
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Snugpak
  • Producent: Snugpak
  • Typ zapięcia: Zamek
Przewiń do pełnej specyfikacji
243,00 zł
DostępnyDostępny
001022992
nowość

Śpiwór Snugpak The Sleeping Bag Olive

Specjalistyczna wersja śpiwora typu Snugpak dla ludzi ceniących tradycyjne podeście do kultury biwaku. Model ten zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej przed niską temperaturą otoczenia w miejscu noclegu. Komfort termiczny osiąga się z nim nawet przy temperaturze -2°C, a minimalna temperatura zalecana do korzystania z niego wynosi -7°C. Ten bardzo wygodny rodzaj śpiwora doskonale nada się nie tylko na wycieczki weekendowe, ale również podczas noclegu na biwaku czy w schronisku. Dużą zaletą tego śpiwora są także możliwości jego kompresji. Po złożeniu osiąga on rozmiar jedynie 38x24 cm, co bardzo ułatwia jego transport i przechowywanie.

Śpiwór Snugpak Sleeper Extreme

lekkość

Wygoda i wszechstronność

Śpiwór nada się zwłaszcza tam, gdzie panuje dużą wilgoć, gdyż specjalna ocieplina syntetyczna nie jest tak chłonna jak naturalny puch oraz nie zbija się pod wpływem wody. Przekłada się to na stały poziom wysokiej izolacji, a tym samym komfort termiczny. Kolejnym atutem jest antybakteryjna powłoka Paratex Antibacterial, którą użyto w formie wyściółki śpiwora. Kolejną zaletą jest fakt, że śpiwór po rozłożeniu samoistnie ulega rozprężeniu.

Para siedząca w namiocie z widokiem na góry

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorOlive Green
EAN8211650030138
Gwarancja24 miesiące
MarkaSnugpak
ProducentSnugpak
Typ zapięciaZamek
Waga [g]1650

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Śpiwór Snugpak The Sleeping Bag Olive