Wodoodporny wykrywacz metali Quest X10 Pro

001024549

Wykrywacz metali o prostej obsłudze i wielu przydatnych właściwościach. Dzięki jego funkcjom można znaleźć i precyzyjnie ustalić położenie metalowego obiektu znajdującego się nawet głęboko w gruncie. Dodatkowo urządzenie jest całkowicie wodoodporne do głębokości 3 metrów, co pozwala na prowadzenie detekcji w wodzie i na terenach podmokłych.

  • Częstotliwość robocza [kHz]: 12
  • Długość [mm]: 1300
  • EAN: 782944725415
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 288-422
  • Marka: Quest
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 209,00 zł
DostępnyDostępny
001024549
nowość

Wykrywacz metali Quest X10 PRO

Lekki i precyzyjny wykrywacz metali będący ulepszoną wersją modelu X10. Jego konstrukcja nośna złożona jest z trzech ramion, co daje możliwość jego regulacji w zakresie 80 - 130 cm. Model Quest X10 PRO wyposażony jest w cztery programy pracy - trzy fabryczne: wszystkie metale, biżuteria, monety plus czwarty, który można ustawić całkowicie wedle swoich preferencji. Wykrywacz zaopatrzono w wygodne wyjście ładowania i słuchawkowe, którym jest USB typu C. Warto zaznaczyć, że urządzenie jest całkowicie wodoodporne do głębokości 3 metrów.

Wykrywacz metali Quest X10 PRO
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły wykrywacza metali Quest X10 PRO. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wydajność

Duzy zakres pracy i mnogość funkcji

Wykrywacz pracuje w bardzo niskiej częstotliwości wynoszącej 12 kHz VLF. Kluczowym elementem prezentowanego modelu jest jego cewka Turbo BladeX o wymiarach 9,5x4,5 cala (24x13 cm). Dla zapewnienia lepszej penetracji w głąb gruntu stworzono ją z połączenia dwóch cewek zwiększając tym samym jej możliwości. Zarówno wrażliwość, jak i głośność urządzenia jest możliwa do wyregulowania wedle aktualnej potrzeby. W przypadku detekcji obiektu wykrywacz automatycznie identyfikuje z jakim rodzajem metalu mamy do czynienia - posiada wgranych aż 99 wskazań identyfikacyjnych. Diodka identyfikacyjna dodatkowo pomaga ustalić precyzyjnie miejsce, w którym należy szukać źródła sygnału. Strojenie do gruntu odbywa się w sposób automatyczny lub ręczny, zależnie od wyboru użytkownika.Wykrywacz metali Quest X10 PRO cewka

bateria

Czytelny wyświetlacz LCD i zasilanie akumulatorowe

Wyświetlacz LCD ma wymiary 60x45 mm. Jego ikonki poinformują nas o aktualnym stanie naładowania baterii. Pokazują także kostki dyskryminacji, poziom czułości, głębokość zalegania obiektu, czy rodzaj wybranego aktualnie programu. Pod wyświetlaczem znajdziemy przyciski do nawigowania po menu urządzenia, zmiany programów i dostrojenia się do gruntu. Zasilanie odbywa się z akumulatora  Li - Po o pojemności 1000 mAh. Jego ładowanie odbywa się za pomocą dołączonego kabla USB.Wykrywacz metali Quest X10 wyświetlacz

łatwa obsługa

Wygodne używanie i dołączone akcesoria

Urządzenie prowadzi się wygodnie dzięki poręcznemu chwytowi. Jego masa całkowita to jedyne 950 gramów, co jest ważne przy długotrwałym używaniu urządzenia, ponieważ nie męczy tak rąk jak cięższe wykrywacze tego typu. Dzięki temu będziesz mógł spędzić więcej czasu w rejonie prowadzenia detekcji, co być może zaowocuje niesamowitym znaleziskiem. W skład całego zestawu wchodzą: Wykrywacz Quest X10 PRO, cewka TurboD BladeX, osłona cewki, kabel USB do ładowania, przejściówka na słuchawki z USB-C na minijack 3,5 mm oraz instrukcja obsługi wraz z gwarancją.

Znaleziona moneta w ziemi
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły wykrywaczy metali. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący najważniejsze cechy wykrywacza metali Quest X10 Pro. Dowiedz się więcej i poznaj więcej informacji o produkcie oglądając przygotowany przez nas materiał.

Specyfikacja

Więcej informacji
Częstotliwość robocza [kHz]12
Długość [mm]1300
EAN782944725415
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta288-422
MarkaQuest
Pojemność baterii [mAh]1000
ProducentQuest
Rodzaj wyświetlaczaPodświetlany LCD
Rodzaj zasilaniaAkumulator Li-Po
StrojenieAutomatyczne lub manualne
Waga [g]950
WodoodpornośćTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wodoodporny wykrywacz metali Quest X10 Pro