Wiatrówka Karabinek Umarex Fusion II Combo Diabolo 4,5 mm

001024592

Wyjątkowo cicha wiatrówka wraz z lunetą 4x32 od niemieckiego producenta firmy Umarex. Z jej pomocą osiągniesz wyjątkowe wyniki nawet przy strzelaniach rekreacyjnych na większe dystanse. Łączy w sobie świetną ergonomię i celność.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 1030
  • Długość lufy [mm]: 470
  • EAN: 723364513657
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
999,00 zł
wiatrówka

Wiatrówka Karabinek Umarex Fusion II Combo Diabolo 4,5 mm

Wyjątkowa, niezwykle cicha wiatrówka w kalibrze 4,5 mm. Za wyciszenie odpowiada specjalnie skonstruowany w tym celu wylot lufy służący do wytłumiania strzałów. Magazynek obrotowy mieści w swoim wnętrzu 9 śrucin typu Diabolo. Jest on połączony z czterotaktowym mechanizmem przeładowania, dzięki czemu możesz w sprawny i klimatyczny sposób przeładować swój karabinek. Wytrzymałe łoże z tworzywa sztucznego jest równocześnie lekkie i wytrzymałe. Cała konstrukcja waży jedyne 2,7 kilograma.

Sprawdź, jak Wiatrówka Karabinek Umarex Fusion II Combo Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

ikona

Wyjątkowa celność i ergonomia

Karabinek posiada zwiększoną ergonomię i wygodny, profilowany chwyt oraz bakę policzkową dostosowaną do strzelców prawo i leworęcznych. Całość jest stabilizowana za pomocą gumowej stopki, która pewnie będzie trzymać się w dołku strzeleckim. Wiatrówkę zaopatrzono także w bezpiecznik manualny.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

luneta

Luneta dołączona do zestawu

Wraz z wiatrówką otrzymasz dedykowaną do niej lunetę o powiększeniu 4x i średnicy obiektywu wynoszącej 32 mm. Pozwoli Ci to na osiąganie jeszcze lepszych wyników przy strzelaniu precyzyjnym do tarcz oraz przy strzelaniu do różnych obiektów. Standardowa szyna montażowa pozwoli na wymianę jej np. na mocniejszą kiedy będziesz tylko mieć na to ochotę. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Wydajny system zasilania CO2

Zasilanie wiatrówki odbywa się za pomocą jednej dużej kapsuły CO2 o wadze 88 gram lub adaptera na dwie mniejsze 12-gramowe. Gniazdo umieszczono w przedniej części łoża. Sprężone CO2 pozwala na oddawanie strzałów zależnie od rodzaju użytego śrutu o prędkości początkowej dochodzącej do 213 m/s. Przy dwóch mniejszych kapsułach będzie to ok. 70 strzałów, a przy dużej 88 gramowej można liczyć na oddanie ok. 250 strzałów o pełnej mocy.

Wiatrówka Karabinek Umarex Fusion II Combo Diabolo 4,5 mm gniazdo zasilania

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]1030
Długość lufy [mm]470
EAN723364513657
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania250
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta2251365
MarkaUmarex
Na ratyNie
Pojemność magazynka [szt.]9
ProducentUmarex
Przeładowanie4-taktowe
Prędkość początkowa [m/s]213
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaRotacyjny
Rodzaj napęduCO2 88g lub CO2 2x 12g
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]2700
ŁożeTworzywo sztuczne

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Umarex Fusion II Combo Diabolo 4,5 mm