Śpiwór Snugpak Jungle Bag Olive ZL

001025860

Śpiwór o rewelacyjnych właściwościach termicznych. Wykonany z zastosowaniem specjalnej wodoodpornej wyściółki oraz powłoce antybakteryjnej, będzie niezastąpionym elementem podczas wyprawy o tematyce bushcraftowo - outdoorowej.

  • Kolor: Olive
  • EAN: 8211650100138
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: S.JUNGLE.BAG.OLV.ZL
  • Marka: Snugpak
  • Producent: Snugpak
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 249,99 zł Regular Price 273,00 zł
DostępnyDostępny
001025860
nowość

Śpiwór Snugpak Jungle Bag Olive ZL

Wygodny śpiwór zapewniający wysoki poziom izolacji termicznej przed niską temperaturą otoczenia w miejscu noclegu. Komfort termiczny osiąga się z nim nawet przy temperaturze 7°C, a minimalna temperatura zalecana do korzystania z niego wynosi 2°C. Na plus za tym modelem śpiwora przemawiają także możliwości jego kompresji. Po złożeniu osiąga on rozmiar jedynie 30x26 cm, co bardzo ułatwia jego transport i przechowywanie. Śpiwór ten to również dobry wybór do zabrania w miejsce gdzie jest dużo insektów, a to za sprawą obecności moskitiery osłaniającej twarz podczas snu. Snugpak Jungle Bag można używać klasycznie podczas letniego biwaku czy noclegu w schronisku. Zastosowano w nim zamek rozpinany z lewej strony.

Śpiwór Snugpak Jungle Bag Olive-Zamek-Lewy

lekkość

Wygoda i wszechstronność

Śpiwór nada się zwłaszcza tam, gdzie panuje dużą wilgoć, gdyż specjalna ocieplina syntetyczna nie jest tak chłonna jak naturalny puch oraz nie zbija się pod wpływem wody. Przekłada się to na stały poziom wysokiej izolacji, a tym samym komfort termiczny. Kolejnym atutem jest antybakteryjna powłoka Paratex Antibacterial, którą użyto w formie wyściółki śpiwora. Jungle Bag jest dostępny w dwóch wersjach - z lewym oraz z prawym zamkiem. Co więcej, możliwość rozpięcia tylko dolnej części pozwala na zwiększenie wentylacji śpiwora. 

Kobieta patrząca na zachód słonca podczas biwaku

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorOlive
EAN8211650100138
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaS.JUNGLE.BAG.OLV.ZL
MarkaSnugpak
ProducentSnugpak
Typ zapięciaZamek
Waga [g]900

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Śpiwór Snugpak Jungle Bag Olive ZL