Mikroskop Delta Optical Genetic Pro Trino

001026475

Uniwersalny i niezwykle dokładny mikroskop, który pozwoli Ci zgłębiać tajniki mikroświata i prowadzenie szczegółowych badań. Doskonale sprawdzi się jednakowo w edukacji, laboratoriach, czy też nawet w domowych warunkach.

  • Producent: Delta Optical
  • Kod producenta: DO-3407
  • Marka: Delta Optical
  • Pole widzenia okularów: 18 mm
  • Klasa optyki: Achromatyczna
  • Powiększenie: 1000
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 999,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001026475
oko

Mikroskop Delta Optical Genetic Pro Trino

Delta Optical Genetic Pro Trino to sprawdzony i uniwersalny mikroskop wysokiej klasy. Znajduje on swoje zastosowanie w różnych dziedzinach nauki oraz edukacji na różnych szczeblach. Sprawdzi się także świetnie w użyciu dla osób, które hobbystycznie pragną zgłębiać tajniki mikroświata i potrzebują niezawodnego narzędzia. Jego solidna, a zarazem ergonomiczna konstrukcja pozwoli Ci cieszyć się nim przez wiele lat. Model ten jest często używany w różnych laboratoriach uniwersyteckich, placówkach medycznych oraz weterynaryjnych.

Mikroskop Delta Optical Genetic Pro Trino

Zaawansowany układ optyczny

Świetnie skonstruowane, achromatyczne obiektywy dają możliwość uzyskania ostrych obrazów oraz powiększeń w zakresie od 40x do 1000x. Okulary o szerokim polu widzenia oraz jasne oświetlenie LED dają razem możliwość oglądania nawet już naprawdę niedużych obiektów. Mechaniczny stolik oraz bardzo precyzyjnie regulowane śruby ruchów mikro i makro zapewniają niezbędną dokładność w trakcie prowadzenia obserwacji. Urządzenie oferuje możliwość rozbudowy o inne techniki obserwacji mikroskopowej takie, jak polaryzacja, ciemne pole, czy kontrast fazowy. Świetnym rozwiązaniem jest także opcja pozwalająca na montaż szerokiej gamy kamer mikroskopowych i adapterów fotograficznych umożliwiających dokumentację obrazu w postaci zdjęć i filmów do prowadzenia późniejszych analiz i obróbek uzyskanego materiału.Wiązki przewodzące w łodydze w powiększeniu x40 mikroskopem delta optical Genetic Pro (m)

Akcesoria w zestawie z urządzeniem

Do zestawu z prezentowanym modelem mikroskopu otrzymujesz profesjonalny zestaw akcesoriów. Znacząco ułatwią one szczegółowe badanie otaczającego świata oraz poszerzanie swojej wiedzy. W opakowaniu znajdziesz: filtr zielony, obiektywy achromatyczne 4x, 10x, 40x,100x, okular 10x oraz kabel zasilający. Ponadto otrzymujesz również specjalny olejek immersyjny, który poprawia zdolności rozdzielcze mikroskopu oraz pokrowiec chroniący przed zakurzeniem narzędzia i ułatwiający transport.

Mikroskop Delta Optical Genetic Pro Trino front

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentDelta Optical
Kod producentaDO-3407
MarkaDelta Optical
Pole widzenia okularów18 mm
Klasa optykiAchromatyczna
Powiększenie1000
Regulacja ostrościmikro / makro
Źródło światłaLED
Rodzaj zasilaniaAkumulator, AC
Technika obserwacjiJasne pole
GłowicaTrinokularowa
Rewolwer obiektywowyCzteroobiektywowy
Stolik mikroskopowy142 x 132 mm
Informacje dodatkoweRozstaw źrenic: 48-75 mm, Regulacja dioptrii: +/- 5D w lewym tubusie, Korekcja: 160 mm, Pokrętła regulacji ostrosci: Dwustronne, Współosiowe, Działka elementarna ruchu mikro: 4 um, Podział światła w głowicy: 50:50 (okulary : tubus kamery)
Gwarancja24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto