Mikroskop Delta Optical ProteOne

001026477

Uniwersalny i niezwykle dokładny mikroskop, który pozwoli Ci zgłębiać tajniki mikroświata i prowadzenie szczegółowych badań. Doskonale sprawdzi się jednakowo w edukacji, laboratoriach, czy też nawet w domowych warunkach.

  • Producent: Delta Optical
  • Kod producenta: DO-3800
  • Marka: Delta Optical
  • Pole widzenia okularów: 20 mm
  • Klasa optyki: Semiplanachromatyczna
  • Powiększenie: 1000
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 699,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001026477
oko

Mikroskop Delta Optical ProteOne

Delta Optical Genetic Pro Trino to sprawdzony i uniwersalny mikroskop wysokiej klasy. Znajduje on swoje zastosowanie w różnych dziedzinach nauki oraz edukacji na różnych szczeblach. Sprawdzi się także świetnie w użyciu dla osób, które hobbystycznie pragną zgłębiać tajniki mikroświata i potrzebują niezawodnego narzędzia. Jego solidna, a zarazem ergonomiczna konstrukcja pozwoli Ci cieszyć się nim przez wiele lat. Model ten można spotkać w różnych laboratoriach, placówkach medycznych, czy weterynaryjnych.

Mikroskop Delta Optical ProteOne

Zaawansowany układ optyczny

Świetnie skonstruowane, achromatyczne obiektywy dają możliwość uzyskania ostrych obrazów oraz powiększeń w zakresie od 40x do 1000x. Okulary o szerokim polu widzenia oraz jasne oświetlenie LED o dużej żywotności dają razem możliwość oglądania nawet już naprawdę niedużych obiektów. Mikroskop wyposażono w precyzyjne, współosiowe pokrętła ruchów mikro i makro oraz w wygodne pokrętło-dźwignię, które pozwala na blokadę górnego położenia stolika po wcześniejszym złapaniu ostrości. Dzięki temu w trakcie opuszczania stolika w celu zmiany preparatu z łatwością umieścisz go z powrotem w płaszczyźnie ostrości. Takie rozwiązanie zapobiega także przypadkowemu zniszczeniu preparatu w wyniku nieuważnego posługiwania się pokrętłem ruchu zgrubnego. Urządzenie oferuje możliwość rozbudowy o inne techniki obserwacji mikroskopowej takie, jak kontrast fazowy, ciemne pole, polaryzację i epifluorescencję LED. Wiązki przewodzące w łodydze w powiększeniu x40 mikroskopem delta optical Genetic Pro (m)

Akcesoria w zestawie z urządzeniem

Do zestawu z prezentowanym modelem mikroskopu otrzymujesz profesjonalny zestaw akcesoriów. Znacząco ułatwią one szczegółowe badanie otaczającego świata oraz poszerzanie swojej wiedzy. W opakowaniu znajdziesz filtr zielony oraz kabel zasilający. Ponadto otrzymasz także specjalny olejek immersyjny, który poprawia zdolności rozdzielcze mikroskopu oraz pokrowiec chroniący przed zakurzeniem narzędzia i ułatwiający transport.

Mikroskop Delta Optical ProteOne zbliżenie

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentDelta Optical
Kod producentaDO-3800
MarkaDelta Optical
Pole widzenia okularów20 mm
Klasa optykiSemiplanachromatyczna
Powiększenie1000
Regulacja ostrościmikro / makro
Źródło światłaLED
Rodzaj zasilaniaAC
Technika obserwacjiJasne pole
GłowicaTrinokularowa
Rewolwer obiektywowyCzteroobiektywowy
Stolik mikroskopowy150 x 139 mm
Informacje dodatkowePokrętła regulacji ostrosci: Dwustronne, Współosiowe, Regulacja dioptrii: +/- 5D w lewym tubusie, Rozstaw źrenic: 48-75 mm, Kondensor: Abbego N.A. 1,25, Podział światła w głowicy: 50:50 (okulary : tubus kamery)
Gwarancja24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto