Gaz pieprzowy FOX LABS MEAN GREEN 6% OC stożek mgły 89ml

001027532

Gaz obronny amerykańskiej firmy FOX LABS. Formuła zawierająca  3 miliony SHU i 6 % OC gwarantuje błyskawiczne i skuteczne obezwładnienie nawet najbardziej zdeterminowanego agresora. Jego zasięg skuteczny dochodzi do 4 - 5 metrów.

  • Producent: Fox Labs
  • Kod producenta: 36MGC
  • Marka: Fox Labs
  • Pojemność [ml]: 89
  • Moc [SHU]: 3000000
  • Rodzaj strumienia: Stożkowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 89,99 zł Regular Price 139,00 zł
DostępnyDostępny
001027532
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy FOX LABS MEAN GREEN 6% OC stożek mgły 89ml

Bardzo skuteczny gaz pieprzowy cenionej, amerykańskiej marki Fox Labs słynącej z wytwarzania środków do samoobrony charakteryzujących się dużą skutecznością. To, co go wyróżnia ten gaz na tle wielu innych produktów tego typu to fakt wykorzystania wysokiej jakości kapsaicyny z formułą o zawartości aż 6% OC i niezwykłej ostrości sięgającej 3 milionów SHU. Środek drażniący w prezentowanym modelu rozpylany jest w formie stożka. Takie rozwiązanie pozwala na jednoczesne rażenie kliku celów i wymaga mniej celowania, co może być kluczowe w przypadku potrzeby natychmiastowego użycia gazu. Przy rozpylaniu należy uważać, aby nie celować pod wiatr, by samemu nie zostać objętym rozpyloną chmurą. Jej zasięg wynosi 4-5 metrów. Środek zawiera w swoim składzie zielony barwnik umożliwiający późniejszą identyfikację napastnika. Przed przypadkowym rozpyleniem w trakcie przenoszenia gazu chroni niezawodna osłona typu Flip-Top. Jedno opakowanie zawiera w sobie 89 ml substancji.

Gaz pieprzowy FOX LABS MEAN GREEN 6% OC stożek mgły 89 ml

Wytrzymałość

Skuteczne narzędzie do samoobrony

Potraktowanie napastnika takim gazem zapewnia błyskawiczne i długotrwałe (trwające ok. 30 minut) obezwładnienie. Objawami, które u niego wystąpią, będą silny, piekący ból oraz częściowe zaślepienie oczu. Pozwoli Ci to na bezpieczne oddalenie się z miejsca ataku i powiadomienie o tym fakcie odpowiednich służb. Jest to jeden z najdoskonalszych i najmocniejszych gazów pieprzowych, jakie można otrzymać na rynku cywilnym. Działa on również na osoby, które znajdują się pod wpływem różnych substancji psychoaktywnych, jak np. alkohol, czy narkotyki.

Kobieta broniąca się przy użyciu gazu pieprzowego przed napastnikiem

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentFox Labs
Kod producenta36MGC
MarkaFox Labs
Pojemność [ml]89
Moc [SHU]3000000
Rodzaj strumieniaStożkowy
Zasięg maksymalny [m]5
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja drażniąca6% OC
BarwnikZielony
Wysokość [mm]145
Waga [g]84
EAN6090010275325
Gwarancja24 miesiące