Termowizor InfiRay Xeye E3W

XEYE
001028050

Świetna kamera termowizyjna umożliwiająca skuteczne prowadzenie obserwacji w dzień i w nocy. Mimo kompaktowych rozmiarów posiada szereg przydatnych opcji podnoszących jej funkcjonalność.

  • Kolor: Czarno - zielony
  • Czas pracy w najmocniejszym trybie [h]: 7h
  • Długość [mm]: 160
  • EAN: 6973202301111
  • Ekran: LCOS HD
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
5 999,00 zł
DostępnyDostępny
001028050

Termowizor Xeye E3W

Wysokiej jakości termowizor Xeye E3W o wielu bardzo przydatnych funkcjach ułatwiających prowadzenie obserwacji nocą. Jego konstrukcja oparta jest o sensor bolometryczny w rozdzielczości 384 x 288 px nowej generacji Vox 17 μm.Cyfrowe powiększenie zastosowane w  prezentowanym modelu pozwala na osiągnięcie nawet 4x powiększenia obserwowanego pola. Dzięki temu jego użytkownik jest w stanie dostrzec obiekt wielkości sylwetki człowieka już na dystansie około 1000 metrów zarówno za dnia, jak i w nocy.

Sprawdź, jak Termowizor Xeye E3W wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły termowizorów. Dowiedz się więcej i poznaj ich najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Wbudowany moduł Wi-Fi i wydajność

Xeye E3W ma wbudowany akumulator, który ładuje się za pomocą standardowego portu microUSB. Oprócz niego można swobodnie używać powerbanka o pojemności 10.000mAh, który wydłuży czas pracy urządzenia o 18 godzin. Termowizor zapewnia użytkownikom funkcję nagrywania wideo i zdjęć, co pozwala na dokumentowanie wielu materiałów z prowadzonych obserwacji. Wbudowana pojemność pamięci 16 GB wystarczy, aby przechowywać ponad 40 tys. zdjęć lub 24 godziny nagrań. Prezentowany model termowizora zaopatrzono także w możliwość udostępniania nagrań za pomocą wbudowanego modułu WiFi, który umożliwia połączenia z czterema urządzeniami jednocześnie.

Termowizor Xeye E2N V2.0

alkomat

Różne tryby wyświetlania i funkcje

Termowizor wyposażony jest w wyświetlacz LCOS o rozdzielczości 720x540 px, który zapewnia ostry obraz i żywe kolory. Urządzenie posiada także funkcje polepszania obrazu NUC. Termowizor wyposażono w różne tryby wyświetlania, które można stosować zależnie od sytuacji i preferencji użytkownika. Kamera oferuje możliwość korzystania z 5 palet kolorystycznych odwzorowujących temperaturę obserwowanych obiektów. Przełączanie się między nimi niezwykle intuicyjne i szybkie. Termowizor zaopatrzono w gniazdo będące równocześnie wyjściem video. Umożliwia to bezpośrednie nagrywanie obrazu na urządzenia zewnętrzne.

podgląd obrazu

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarno - zielony
Czas pracy w najmocniejszym trybie [h]7h
Długość [mm]160
EAN6973202301111
EkranLCOS HD
Gwarancja24 miesiące
Klasa odpornościIPX4
Kod producentaXEYE-E3W
Kolorystyka obrazuBiały gorący, Czarny gorący, Czerwony gorący, Kolor, Mały biały gorący
MarkaXEYE
Powiększenie8
ProducentInfiRay
Rodzaj zasilaniaAkumulator
Rozdzielczość sensora384x288
Temperatura pracy [°C]od -20°C do +50°C
Waga [g]330
Zasięg maksymalny [m]1700
Średnica obiektywu [mm]19

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Termowizor InfiRay Xeye E3W