Ochronnik słuchu RealHunter Active ProSHOT BT oliwkowe

RealHunter
001028817

Słuchawki zaprojektowane przede wszystkim z myślą o strzelcach. Ułatwiają komunikację, ponieważ dają możliwość prowadzenia swobodnych rozmów bez potrzeby ściągania ich. Dzięki wygodnym nausznikom są komfortowe do noszenia.

  • Kolor: Oliwkowy
  • EAN: 5906660005537
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 258-050
  • Marka: RealHunter
  • Producent: RealHunter
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001028817
nowość

Ochronniki słuchu RealHunter Active ProSHOT BT oliwkowe

RealHunter Active ProSHOT BT to aktywne ochronniki słuchu o niskim profilu i wartości tłumienia SNR wynoszącej 27 dB. Mają wbudowane mikrofony wielokierunkowe, które przekazują czysty, wzmocniony dźwięk do ucha użytkownika. Pozwala to lepiej i wyraźniej słyszeć dźwięki oraz pozwala na swobodną komunikację z innymi strzelcami bez potrzeby zdejmowania słuchawek. Po przekroczeniu bezpiecznego poziomu natężenia dźwięku ustalonego na 82 dB ich układ elektroniczny automatycznie wyłączy mikrofony w czasie zaledwie 0,01 sekundy. Dzięki temu można z czystym sumieniem stwierdzić, że skutecznie chronią przed niebezpiecznym hałasem impulsowym.

Sprawdź, jak Ochronniki słuchu RealHunter Active ProSHOT BT oliwkowe wyglądają w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Funkcje

Wygodne nauszniki i port Bluetooth

Ochronnik słuchu RealHunter Active ProSHOT BT zaopatrzony został w wygodną i komfortową wyściółkę o przyjemnej w dotyku powierzchni. Dużą zaletą zastosowanych poduszek jest łatwość w utrzymaniu ich czystości. Niewątpliwym plusem prezentowanego modelu słuchawek jest także wbudowany moduł Bluetooth umożliwiający zastosowanie protokołu bezprzewodowej komunikacji. Przy jego pomocy możliwa jest m.in. obsługa niezbędnych funkcji telefonicznych takich jak odbieranie i odrzucanie połączeń czy wybór ostatniego numeru. Do obsługi funkcji komunikacyjnych i parowania z Bluetooth służy przycisk umieszczony powyżej głównego pokrętła. Ochronnik oprócz głównej regulacji głośności otoczenia oferuje także możliwość oddzielnej zmiany głośności rozmowy.

Ochronniki słuchu RealHunter Active ProSHOT BT oliwkowe przód

Zasilanie

Zasilanie i elementy zestawu

Ochronniki są zasilane za pomocą dwóch łatwo dostępnych baterii AAA, które zapewniają długie działanie. Umieszcza się je w gnieździe znajdującym się w jednej z muszli. Ich średni czas pracy wnosi około 200 godzin i uzależniony jest od poziomu głośności, używania modułu Bluetooth, intensywności strzelania oraz temperatury powietrza. Wraz ze słuchawkami otrzymasz komplet praktycznych akcesoriów: twarde etui chroniące ochronniki podczas transportu, kabel minijack 3,5 mm oraz aluminiowy karabińczyk.

Ochronniki słuchu RealHunter Active ProSHOT BT oliwkowe w etui

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący przebieg szkolenia od podstaw ze strzelectwa dynamicznego w Grom Academy. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowany przez nas materiał.

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorOliwkowy
EAN5906660005537
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta258-050
MarkaRealHunter
ProducentRealHunter
Regulowany pałąkTak
Wyciszenie27 dB

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ochronnik słuchu RealHunter Active ProSHOT BT oliwkowe