Proca Barnett Cobra

Barnett
001028824

Proca, która dostarczy swojemu użytkownikowi dużo radości podczas strzelania. Solidna konstrukcja pozwala na miotanie pocisków z niej z naprawdę dużą mocą.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 008-002
  • Marka: Barnett
  • Materiał ramion: Stal
  • Materiał rękojeści: Tworzywo sztuczne
  • Producent: Barnett
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 99,00 zł Regular Price 129,00 zł
DostępnyDostępny
001028824
proca

Proca Barnett Cobra

Proca Barnett Cobra to nowoczesna konstrukcja broni o wyjątkowo prostej konstrukcji. Obsługa tej procy nikomu nie przysporzy trudności. Na jej budowę składa się profilowana rękojeść z tworzywa sztucznego oraz gumowa, bardzo wytrzymała linka napinająca z umieszczonym na końcu skórzanym koszyczkiem na pociski. Jej metalowe ramiona w kształcie widełek są lekkie i wytrzymałe. Sama rękojeść i jej kształt zapobiega ślizganiu się procy w dłoni. Celność strzałów wspomaga celownik z integrowany ze stabilizatorem.

Proca Barnett Cobra

laser

Stabilność i moc

W procy zastosowano poręczną, składaną podpórkę ułatwiającą trafne miotanie z niej. Stabilizator pozwala na oparcie jej na ręce i ograniczenie ruchów podczas naciągu, co skutkuje możliwością dłuższego celowania z większą siłą. Pociski miotane z taką mocą z pewnością zniszczą Twój cel, dostarczając Ci tym samym dużo frajdy i satysfakcji.

Proca Barnett Diablo front

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta008-002
MarkaBarnett
Materiał ramionStal
Materiał rękojeściTworzywo sztuczne
ProducentBarnett

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Proca Barnett Cobra