Wykrywacz metali Nokta Simplex+ WHP 2.78 + Pinpointer

Nokta Detection Technologies
001029156

Wykrywacz metali o prostej obsłudze i wielu przydatnych właściwościach. Dzięki jego funkcjom można znaleźć i precyzyjnie ustalić położenie metalowego obiektu znajdującego się nawet głęboko w gruncie. Wraz z nim otrzymasz bogaty zestaw akcesoriów, które świetnie go uzupełniają.

  • Producent: Nokta Detection Technologies
  • Kod producenta: 1100622 + 11000110
  • Marka: Nokta Detection Technologies
  • Strojenie: Automatyczne lub manualne
  • Wskaźniki: Mineralizacja gruntu, Dyskryminacja
  • Częstotliwość robocza [kHz]: 12
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 999,00 zł Regular Price 2 107,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001029156
nowość

Wykrywacz metali Nokta Detection Technologies Simplex+ WHP 2.78 + Pinpointer

Nokta Detection Technologies Simplex+ WHP 2.78 to zaawansowany technologicznie, a zarazem prosty w obsłudze wykrywacz metali. Doskonale nadaje się zarówno dla początkujących użytkowników, jak i zaawansowanych poszukiwaczy. Konstrukcja urządzenia umożliwia regulację długości w zakresie od 63 do 132 cm. Model ten wyposażony jest w 5 trybów pracy - Pole, Park 1, Park 2, Plaża, All Metal. Dodatkowo wykrywacz opatrzono certyfikatem IP68 gwarantującym wodoszczelność do 3 m oraz pełną kurzo- i pyłoszczelność.

Wykrywacz metali Nokta Detection Technologies Simplex+ WHP
wydajność

Duzy zakres pracy i mnogość funkcji

Wykrywacz to urządzenie typu VLF pracujące w częstotliwości 12 kHz. Wyposażono go w nowo zaprojektowaną, czarną cewkę SP28 DD 11" z dedykowaną osłoną sondy. Urządzenie posiada opcję automatycznego lub ręcznego strojenia do gruntu. W przypadku detekcji obiektu wykrywacz automatycznie identyfikuje, z jakim rodzajem metalu mamy do czynienia. Urządzenie ma aż 99 wgranych wskazań identyfikacyjnych. Selektywna dyskryminacja pozwala na odrzucenie wykrywania konkretnych rodzajów metali, którymi nie jesteśmy zainteresowani.

Wykrywacz metali Nokta Detection Technologies Simplex+ WHP cewka

Nokta Pointer

W zestawie otrzymujesz również detektor Nokta Pointer. Urządzenie pracuje w częstotliwości 18 kHz i zapewnia sygnalizację zarówno dźwiękową, jak i wibracyjną. Czułość detektora reguluje się ręcznie (4 poziomy). Dodatkowo został on wyposażony w latarkę, dzięki której będzie można łatwiej dostrzec drobne znaleziska. Dzięki zastosowaniu blokady interferencji wyłączone urządzenie nie wzbudza innych detektorów.

Wykrywacz metali Nokta Detection Technologies Simplex+ WHP wyświetlacz

Bogaty zestaw akcesoriów

W skład całego zestawu poza nim wchodzą: kompletny nowy teleskopowy stelaż z elektroniką – wykrywacz Simplex+, nowo zaprojektowaną czarną sondę/cewkę SP28 DD 11" z dedykowaną osłoną sondy, przewód USB do ładowania akumulatora w detektorze oraz zmiany oprogramowania systemowego, polską i angielską instrukcję obsługi, polską kartę gwarancyjną, słuchawki bezprzewodowe Green Edition oraz czapeczkę BB Nokta Detection Technologies. Całość uzupełnia pinpointer do precyzyjnej detekcji, który będzie nieocenionym wsparciem dla modelu Simplex+.

Wykrywacz metali Nokta Detection Technologies Simplex+ WHP zestaw

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentNokta Detection Technologies
Kod producenta1100622 + 11000110
MarkaNokta Detection Technologies
StrojenieAutomatyczne lub manualne
WskaźnikiMineralizacja gruntu, Dyskryminacja
Częstotliwość robocza [kHz]12
Rodzaj wyświetlaczaPodświetlany LCD
Rodzaj zasilaniaAkumulator litowo-polimerowy
Pojemność baterii [mAh]2300
WodoodpornośćTak
KolorCzarny
Długość [mm]1320
Waga [g]1300
EAN6090010291561
Gwarancja24 miesiące