Tabletki Javel Aqua do uzdatniania wody 100 szt

001029395

Tabletki do uzdatniania wody pitnej o niezwykłej skuteczności bakteriobójczej. Zestaw zawiera pięć opakowań po 20 sztuk każde.

  • Producent: Javel
  • Kod producenta: BU JATB20.SET.100
  • Marka: Javel
  • Ilość w paczce [szt.]: 20
  • Kolor: Biały
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 68,00 zł Regular Price 149,95 zł
DostępnyDostępny
001029395
nowość

Tabletki Javel Aqua do uzdatniania wody 100 szt

Rozpuszczalne tabletki chlorowe Javel AQUA służące do dezynfekcji wody pitnej. Najlepiej stosować je w przypadku, gdy jakość wody jest wątpliwa lub jej pochodzenie nie jest znane. Produkt ten posiada bardzo wysoką efektywność w eliminowaniu mikroorganizmów, które mogą powodować różne zaburzenia natury żołądkowo-jelitowej. Zawarta w nich substancja aktywna NaDCC polecana jest przez WHO w „Wytycznych dotyczących jakości wody pitnej”. Zestaw zawiera pięć opakowań tabletek po 20 sztuk każde.

Tabletki Javel Aqua do uzdatniania wody 100 szt

łatwa obsługa

Sposób działania i łatwość użycia

Tabletki te są łatwe w przechowywaniu i użyciu. Ich skuteczność potwierdzono wieloma badaniami z zakresu działania bakteriobójczego, sporobójczego, wirusobójczego oraz grzybobójczego. Ich sposób użycia jest bardzo prosty - wystarczy rozpuścić 1 tabletkę w 1 litrze wody i odczekać 30 min. W sytuacji, gdy podejrzewamy, że w wodzie mogą występować ameby (Entamoeba histolytica), należy wrzucić 2 tabletki na 1 l wody i odczekać 60 min.

Biwakowicze przyrządzający posiłek

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentJavel
Kod producentaBU JATB20.SET.100
MarkaJavel
Ilość w paczce [szt.]20
KolorBiały
Gwarancja24 miesiące