Wykrywacz metali Fisher F22 9''

Fisher
001029676

Wykrywacz metali o prostej obsłudze i wielu przydatnych właściwościach. Dzięki jego funkcjom można znaleźć i precyzyjnie ustalić położenie metalowego obiektu znajdującego się nawet głęboko w gruncie. Dodatkowo urządzenie jest wodoodporne, co pozwala na prowadzenie detekcji w wodzie i na terenach podmokłych.

  • Kolor: Czarny
  • Częstotliwość robocza [kHz]: 7,69
  • EAN: 089723999853
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 040-001
  • Marka: Fisher
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 619,00 zł
DostępnyDostępny
001029676
nowość

Wykrywacz metali Fisher F22 9''

Lekki i precyzyjny wykrywacz metali ważący jedynie ok. 1 kg. Model Fisher F22 wyposażony jest w cztery programy pracy - biżuteria, monety, relikty oraz dowolny. Dyskryminacja wybiórcza w którą go zaopatrzono służy do eliminowania w wykrywaniu niepożądanego rodzaju przedmiotów. Sama cyfrowa identyfikacja znaleziska występuje w 9 segmentach oraz w skali od 1 do 99. Oprócz wizualnego informowania o znalezisku, wykrywacz wydaje dźwięki w 4 różnych tonach. Głośność jest regulowana w 20 poziomach, a do samego urządzenia można podpiąć słuchawki. Równie przydatną funkcją jest tryb PinPoint służący do precyzyjnego zlokalizowania metalowego obiektu.

Wykrywacz metali Fisher F22 9
wydajność

Wodoodporna sonda

Wykrywacz pracuje w bardzo niskiej częstotliwości wynoszącej 7,69 kHz. Kluczowym elementem prezentowanego modelu jest koncentryczna, 9-calowa sonda eliptyczna. Jest ona w pełni wodoodporna przez co nic nie stoi na przeszkodzie w prowadzeniu poszukiwań w terenach podmokłych oraz w rejonach rzek i jezior. Dużym plusem urządzenia jest to, że zapamiętuje ono ostatnio używane ustawienia i pozwala natychmiast do nich wrócić po ponownym uruchomieniu. Wykrywacz metali Fisher F22 9 cewka

bateria

Czytelny wyświetlacz LCD i zasilanie akumulatorowe

Duży, czytelny wyświetlacz LCD pokaże Ci wszystkie najważniejsze informacje kluczowe dla powodzenia prowadzonych poszukiwań. Jego ikonki poinformują nas miedzy innymi o aktualnym stanie naładowania baterii, aktualnie wybrany tryb, głębokość zalegania obiektu, czy rodzaj wykrytego metalu. Pod wyświetlaczem znajdziemy przyciski do nawigowania po menu urządzenia, zmiany programów i dostrojenia się do gruntu. Urządzenie zasila się z dwóch standardowych baterii AA tzw. "paluszków". Wykrywacz metali Fisher F22 9 wyświetlacz

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Częstotliwość robocza [kHz]7,69
EAN089723999853
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta040-001
MarkaFisher
ProducentFisher
Rodzaj wyświetlaczaLCD
Rodzaj zasilania2x Bateria AA
Waga [g]1040
WodoodpornośćTak
WskaźnikiWskaźnik zużycia baterii, Wskaźnik głębokości, Wskaźnik głębokości zalegania przedmiotu, Cyfrowa identyfikacja znaleziska, Wskaźnik trybu, Dyskryminacja metali, Dyskryminacja wybiórcza (NOTCH)

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wykrywacz metali Fisher F22 9''