Chusta Buff z filtrem SOLID BLACK XS/S

001029729

Wielofunkcyjna chusta marki Buff, która z powodzeniem może pełnić wiele rozmaitych funkcji zależnie od woli jej właściciela. Wyposażona została w kieszeń na filtr powietrza, który w bardzo wysokim stopniu chroni przed szkodliwymi czynnikami krążącymi w powietrzu.

  • Producent: Buff
  • Kod producenta: 127367.999.10.00
  • Marka: Buff
  • Właściwości termoaktywne: Tak
  • Materiał wykonania: 95% Poliester, 5% Elastan
  • Kolor: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 48,00 zł Regular Price 89,00 zł
DostępnyDostępny
001029729
Chusta

Chusta Buff z filtrem SOLID BLACK XS/S

Buff z filtrem SOLID BLACK w rozmiarze Medium/Large to rodzaj specjalnej chusty z filtrem, która znakomicie sprawdza się w warunkach zwiększonego narażenia na patogenne mikroorganizmy krążące w powietrzu. Została wykonana w 95% z poliestru pochodzącego z recyklingu z 5% domieszką elastanu. Dzięki wykonaniu w specjalnej technologii 4-Way ULTRA STRETCH materiał ten jest bardzo elastyczny, nie odkształca się i znakomicie dopasowuje się do kształtu twarzy użytkownika. Bardzo dobre właściwości termoregulacyjne chusty pozwalają na komfort korzystania z niej przez długi czas w ciągu dnia.Chusta Buff z filtrem SOLID BLACK M/L

Trwałość tkaniny oraz możliwość zastosowania systemu filtrującego powietrze

Niezwykłość prezentowanej chusty polega na zastosowaniu specjalnej, wewnętrznej kieszeni na wkładkę z filtrem powietrza marki Buff. Filtr ten posiada skuteczność na poziomie 98%, jeśli chodzi o filtrację bakteryjną (BFE) i równocześnie w żaden sposób nie ogranicza możliwości swobodnego oddychania, co pozwala na uprawianie sportu, czy każdej innej formy aktywności fizycznej.

Chusta Buff z filtrem SOLID BLACK M/L rzut

Wielofunkcyjność chusty Buff

Ta wszechstronna, funkcjonalna chusta poza ochroną przed szkodliwymi czynnikami krążącymi w powietrzu posiada także inne, przydatne funkcje. Po pierwsze zapewnia komfort termiczny niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Chroni także przed szkodliwymi dla zdrowia, nadmiernymi dawkami promieniowania UV. Zastosowany materiał ma właściwości odprowadzające pot i wilgoć z dala od skóry, co pomaga utrzymać stabilną temperaturę ciała. Dodatkowo tkanina jest szybkoschnąca i istnieje możliwość prania jej w pralce automatycznej przy maksymalnej temperaturze wynoszącej 60 stopni Celsjusza. 

Chusta Buff z filtrem SOLID BLACK XS/S

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentBuff
Kod producenta127367.999.10.00
MarkaBuff
Właściwości termoaktywneTak
Materiał wykonania95% Poliester, 5% Elastan
KolorCzarny
EAN8428927449719
Gwarancja24 miesiące