Strzelba Umarex HDS 68 RAM + Co2 10 + pociski stalowe 40

T4E
001033801

Zestaw obejmujący strzelbę wraz z amunicją i kapsułami CO2. Dzięki niemu otrzymasz świetną broń typu RAM wraz z akcesoriami pozwalającymi na rozpoczęcie strzelania natychmiast po rozpakowaniu przesyłki.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.4764.SET.337-078
  • Marka: T4E
  • Kaliber [cal]: .68
  • Prędkość początkowa [m/s]: 99
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
719,00 zł
DostępnyDostępny
001033801
rewolwer

Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. .68 cala

Strzelba typu RAM (Real Action Maker) w formie klasycznego obrzyna. Wykonano ją z połączenia lekkich i wytrzymałych polimerów wraz z metalem, dzięki czemu konstrukcja jest wytrzymała mimo obniżonej wagi. Marker strzela różnymi typu kulami w kalibrze .68 cala. Umieszczony na spodzie przełącznik pozwala zwolnić blokadę i odchylić obie lufy. Ich konstrukcja umożliwia bezpośrednie ładowanie dwóch kul naraz, pojedynczo do poszczególnej lufy. Ta zasilana za pomocą kapsuły CO2 o wadze 12 gram broń pozwala na oddawanie mocnych strzałów w kierunku celu. Nowoczesna konstrukcja i opatentowana technologia Emergency System sprawia, że pełna kapsuła ze sprężonym gazem, umieszczona w komorze może być bezpiecznie przechowywana przez długi czas.

Sprawdź jak strzelba Umarex HDS .68 T4E lupara kal. .68 cala wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj Strzelbę RAM T4E HDS 68

Chciałbyś lepiej poznać strzelbę RAM T4E HDS 68? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

śrut

Kule metalowe RazorGun Steel Core Devastator kal. .68 40 szt

Pociski hybrydowe dedykowane do strzelby T4E HDS 68 o świetnej jak na tego typu amunicję penetracji i mocy obalającej. Składają się one z dwóch elementów: plastikowej lotki stabilizującej oraz stalowej kuli osadzonej w górnej części. Jest ona na tyle twarda, że pocisk z łatwością przebija cienką blachę oraz rozbija szkło. Plastikowa lotka dzięki ryflowaniu nadaje pociskowi stabilny tor lotu, co przekłada się na lepszą celność nawet na większym dystansie. Polimerowe pudełko mieści w swoim wnętrzu 40 sztuk kul.

Kule metalowe RazorGun Steel Core Devastator kal. .68 40 szt

ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, które idealnie nadają się do zasilania oferowanej strzelby. Pozwolą Ci na oddawanie silnych strzałów dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu w ich wnętrzu. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co zapewnia czystość gazu i ich wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gram.

Kapsuły CO2
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły Strzelby RAM T4E HDS 68 lupara .68. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.4764.SET.337-078
MarkaT4E
Kaliber [cal].68
Prędkość początkowa [m/s]99
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Ilość strzałów z jednostki zasilania20
Rodzaj napęduCO2 12 g
PrzeładowanieManualne
Rodzaj amunicjiKule .68 cala
Rodzaj magazynkaKomora
Pojemność magazynka [szt.]2
System spustowySingle Action
BezpiecznikManualny
Szyna akcesoryjnaTak
Materiał korpusuPolimerowy
Długość [mm]490
Waga [g]1700
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie