Ochronniki słuchu RealHunter Active ProSHOT BT brązowe

RealHunter
001034184

Słuchawki, które pozwolą zabezpieczyć słuch przed szkodliwym działaniem impulsowego hałasu, z którym ma się do czynienia np. podczas strzelania. Nie utrudniają komunikacji i są wygodne do noszenia.

  • Producent: RealHunter
  • Kod producenta: 258-051
  • Marka: RealHunter
  • Wyciszenie: 27 dB
  • Regulowany pałąk: Tak
  • Kolor: Brązowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
DostępnyDostępny
001034184
nowość

Ochronniki słuchu RealHunter Active ProSHOT BT brązowe

Niskoprofilowe ochronniki słuchu ze ściętą dolną częścią muszli ułatwiającą złożenie się do strzału w przypadku korzystania z broni długiej. Profilowany kabłąk z wyściełanym padem równomiernie rozkłada nacisk, przez co użytkownik jest w stanie nosić ochronniki przez długi czas bez uczucia nieprzyjemnego ucisku. RealHunter Active ProSHOT BT zasilane są za pomocą dwóch powszechnie dostępnych baterii AAA, które zapewniają średni czas pracy wynoszący około 200 godzin. Należy mieć na uwadze, że jest to uzależnione od poziomu głośności, używania modułu Bluetooth, intensywności strzelania, a nawet temperatury powietrza. Wraz ze słuchawkami otrzymasz twarde etui chroniące podczas transportu, kabel minijack 3.5 mm oraz aluminiowy karabińczyk.

Ochronniki słuchu RealHunter Active ProSHOT BT brązowe

Funkcje

Aktywna ochrona i możliwość regulacji głośności

Po przekroczeniu bezpiecznego poziomu 82 dB aktywny układ elektroniczny wyłączy automatycznie mikrofony w czasie zaledwie 0,01 sekundy od momentu wystąpienia źródła hałasu. Ochronnik zapewni wtedy pasywną ochronę na poziomie 22 dB NRR. Słuchawki poza skuteczną chronią przed hałasem impulsowym, zapewniają równocześnie czyste i wyraźne słyszenie dźwięków otoczenia, co umożliwia swobodną komunikację. Użytkownik ma możliwość płynnej regulacji słyszanych dźwięków w zależności od potrzeby i sytuacji. Duże ryflowane pokrętło umożliwia wygodną obsługę słuchawek nawet w rękawicach strzeleckich.

Ochronniki słuchu RealHunter Active ProSHOT BT brązowe etui

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący przebieg szkolenia od podstaw ze strzelectwa dynamicznego w Grom Academy. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowany przez nas materiał.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentRealHunter
Kod producenta258-051
MarkaRealHunter
Wyciszenie27 dB
Regulowany pałąkTak
KolorBrązowy
EAN5906660005544
Gwarancja24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto