Termos Thermos Mountain FFB 0.75L Stainless

001035411

Izolowany próżniowo termos ze stalki nierdzewnej. Idealny do celów outdoorowych dzięki swojej wysokiej odporności na korozję. Można go gorąco polecić na czas campingu, wycieczki, czy biwaku w terenie.

  • Producent: Thermos
  • Kod producenta: 150052
  • Marka: Thermos
  • Pojemność [ml]: 750
  • Materiał wykonania: Stal nierdzewna
  • Kolor: Srebrny
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 99,99 zł Regular Price 159,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001035411

Termos Thermos Mountain FFB 0.75L Stainless

Izolowany próżniowo termos wykonany ze stali nierdzewnej. Jego pojemność wynosząca 0,75 litra pozwala na przenoszenie sporej ilości swojego ulubionego, gorącego lub schłodzonego napoju. Niezależnie jaki to będzie rodzaj, jego właściwa temperatura utrzyma się przez czas jednej doby. Kubek, tak samo jak korpus termosu wykonano ze stali nierdzewnej. Jego wewnętrzna strona to wytrzymały plastik.   Termos Thermos Moutain FFB 0.75L Stainless

Szczelna i wygodna nakrętka

Wodoszczelna, właściwie uszczelniona nakrętka zapobiega rozlaniu się zawartości termosu w trakcie jego transportu. Jej specjalna konstrukcja umożliwia szybkie otwieranie i zamykanie po nalaniu sobie porcji napoju. Jest ona łatwa w rozłożeniu, przez to jej czyszczenie nie przysparza żadnych trudności. Warto także zaznaczyć, że wszystkie elementy termosu wykonano bez użycia Bisfenolu A (BPA), który ma szkodliwe działanie na zdrowie człowieka. Prezentowany termos jest idealnym rozwiązaniem w podróży, na biwaku, czy jako wsparcie w ciężkim dniu w pracy.

Termos Thermos Moutain FFB 0.75L Stainless nakrętka

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący test wybranych modeli termosów podczas zimowego spływu kajakowego. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze szczegóły oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentThermos
Kod producenta150052
MarkaThermos
Pojemność [ml]750
Materiał wykonaniaStal nierdzewna
KolorSrebrny
Wysokość [mm]285
Waga [g]480
EAN6090010354112