Gaz pieprzowy Cannon Żel 25 ml zielony

IDC System
001035886

Ręczny miotacz gazu w żelu posiadający zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe użycie gazu w niezamierzonym kierunku. W zależności od użytej ilości, czas jego działania może sięgać nawet do kilku godzin.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 5656.92
  • Marka: IDC System
  • Pojemność [ml]: 25
  • Producent: IDC System
  • Rodzaj strumienia: Punktowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
44,90 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001035886
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Cannon Żel 25 ml zielony

Gazy pieprzowy w żelu umieszczony w opakowaniu o pojemności 25 ml. Zaletą użycia takiej formuły jest to, że zaczyna on działać dopiero w momencie bezpośredniego kontaktu substancji drażniącej z błonami śluzowymi lub oczami rażonej nim osoby. Głównym składnikiem substancji drażniącej jest bardzo wysokiej jakości czysty, syntetyczny gaz pieprzowy. Producent w procesie produkcyjnym używa swojej własnej, opatentowanej nazwy pieprzu syntetycznego - PAVA. Pieprz syntetyczny nie jest toksyczny oraz ma działanie krótkotrwałe, w związku z czym nie wpłynie w negatywny sposób na zdrowia zarówno u ludzi, jak i u zwierząt.

Gaz pieprzowy Cannon Żel 25 ml zielony

Wytrzymałość

Skuteczne narzędzie do samoobrony

Potraktowanie napastnika takim gazem zapewnia błyskawiczne obezwładnienie. Gaz pieprzowy w żelu doskonale działa również na ludzi pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających. Drażni śluzówki, powodując ostre pieczenie oczu, a także silne duszenie się. Uniemożliwi napastnikowi dalszy atak i w znacznym stopniu utrudni jego zdolności do kontynuowania ataku. Objawami, które u niego wystąpią, będą silny, piekący ból oraz częściowe zaślepienie oczu. Pozwoli Ci to na szybkie oddalenie się z miejsca ataku i powiadomienie o tym fakcie odpowiednich służb.

Kobieta broniąca się przy użyciu gazu pieprzowego przed napastnikiem

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta5656.92
MarkaIDC System
Pojemność [ml]25
ProducentIDC System
Rodzaj strumieniaPunktowy
Rodzaj substancjiŻel
Substancja drażniącaPava

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Cannon Żel 25 ml zielony