Luneta Athlon Optics Argos BTR GEN2 1-8x24 ATSR5 IR BDC

001039185

Wysokiej jakości celownik optyczny będący doskonałym wyborem dla myśliwych. Regulowane przybliżenie w zakresie 1-8x pozwala na świetne dopasowanie się do odległości, dzięki czemu oddasz jeszcze celniejsze strzały.

  • Producent: Athlon Optics
  • Kod producenta: 214072
  • Marka: Athlon Optics
  • Średnica obiektywu [mm]: 24
  • Średnica tubusu [mm]: 30
  • Powiększenie: 8
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 799,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001039185
lornetka

Luneta Athlon Optics Argos BTR GEN2 1-8x24 ATSR5 IR BDC

Wysokiej klasy luneta celownicza o regulowanym przybliżeniu w zakresie 1-8x. Jej korpus wykonano z aluminium lotniczego o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Został on wykonany z jednego kawałka stopu, dzięki czemu ma jeszcze lepszą ochronę przed uszkodzeniem, a wrażliwemu układowi optycznemu niestraszne są żadne wstrząsy wynikające chociażby z używania celownika na broni myśliwskiej dużego kalibru. Zaawansowane soczewki zostały dodatkowo pokryte powłokami ochronnymi XPL. Podświetlaną siatkę w lunecie można przestawiać w pionie oraz w poziomie o 120 MOA. Jeden klik pozwala na regulację o 0,5 MOA. 

Sprawdź, jak luneta Athlon Optics Argos BTR GEN2 1-8x24 ATSR5 IR BDC wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
łatwa obsługa

Sprawdzone rozwiązania

Argos BTR GEN2 1-8x24 ATSR5 IR BDC marki Athlon Optics to luneta, która jest w pełni wodoodporna. Dzięki temu możesz korzystać z niej bez względu na zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowo za sprawą zastosowanego argonu, soczewki lunety są w pełni zabezpieczone przed parą, która może ograniczyć widoczność. Ten model Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie kluczową rolę odgrywa konieczność długiego celowania.

Broń z lunetą

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły lunet celownicznych. Dowiedz się więcej i poznaj ich najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentAthlon Optics
Kod producenta214072
MarkaAthlon Optics
Średnica obiektywu [mm]24
Średnica tubusu [mm]30
Powiększenie8
Przybliżeniezmienne x1-8
Rodzaj krzyżaATSR5 SFP IR MOA
Długość [mm]249
Waga [g]456
Gwarancja300 miesięcy

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto