Kuchenka Fire Maple FMS-X5 POLARIS BLUE

Fire Maple
001039258

Specjalny system do gotowania FMS-X5 Polaris to doskonałe rozwiązanie dla fanów biwakowania i górskich wędrówek. Praktyczne rozwiązania sprawiają, że możesz przygotować swoje ulubione potrawy z daleka od domu. W zestawie znajdziesz dodatkowo pokrowiec, który ułatwia transport oraz przechowywanie.

  • Kolor: Niebieski
  • Długość [mm]: 123
  • Kod producenta: POLARIS BLUE
  • Marka: Fire Maple
  • Materiał wykonania: Aluminium, Stal nierdzewna, Tritan, Miedź, ABS
  • Producent: Fire Maple
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 339,99 zł Regular Price 399,99 zł
DostępnyDostępny
001039258

Kuchenka turystyczna Fire-Maple FMS-X5 Polaris Blue

FMS-X5 Polaris to nowe rozwiązanie dla wielbicieli biwakowania i outdooru. Kompaktowy i llekki zestaw złożony jest z palnika, garnka z radiatorem oraz zaworu regulacji ciśnienia, dzięki któremu gotowanie w różnych warunkach atmosferycznych i wysokościach nie będzie już problemem. System złożony jest z palnika, który połączony jest z garnkiem o pojemności 1 litra, radiatora przyspieszającego gotowanie, nóżek do stabilizacji kartusza oraz dodatkowej podstawki na inny garnek. Garnek został wyposażony w składaną rączkę oraz powłokę wolną od BPA, a także przezroczystą pokrywkę, dzięki której możesz kontrolować stan gotowanej wody. Dodatkowo wewnątrz garnka znajduje się praktyczna miarka, dzięki której możesz odmierzyć  pożądaną ilość wody do zagotowania. W celu zabezpieczenia przed poparzeniem naczynie zostało zabezpieczone neoprenową osłoną

Palnik o mocy 1800 W zasilany jest kartuszem gazowym. Możesz go dodatkowo ustabilizować za pomocą dołączonych do zestawu nóżek. Dzięki zapalnikowi piezoelektrycznemu nie będziesz potrzebował zapałek w terenie. Praktyczny pokrowiec dodatkowo ułatwia transport oraz przechowywanie.

Kuchenka turystyczna Fire-Maple FMS-X5 Polaris Blue

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorNiebieski
Długość [mm]123
Kod producentaPOLARIS BLUE
MarkaFire Maple
Materiał wykonaniaAluminium, Stal nierdzewna, Tritan, Miedź, ABS
ProducentFire Maple
Rodzaj paliwaGaz
Szerokość [mm]250
Waga [g]622
Wysokość [mm]260

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kuchenka Fire Maple FMS-X5 POLARIS BLUE