Powiększalnik Magnifier Athlon Optics Midas M3

001039314

Wytrzymały i praktyczny magnifier do kolimatora dający czysty i klarowny obraz. Bardzo dobrze sprawdzi się jako dodatek do kolimatora podczas strzelania na średnie odległości.

  • Producent: Athlon Optics
  • Kod producenta: 403031
  • Marka: Athlon Optics
  • Typ kolimatora: Zamknięty
  • Średnica obiektywu [mm]: 23.50
  • Szerokość montażu: 22 mm (Picatinny)
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 939,00 zł Regular Price 1 999,00 zł
DostępnyDostępny
001039314
kolimator

Powiększalnik Athlon Optics Midas M3

Powiększalnik do kolimatora typu zamkniętego o wodo- i wstrząsoodpornym korpusie zrobionym z aluminium lotniczego. Jego wnętrze wypełniono azotem, dzięki czemu soczewki nie parują od wewnątrz nawet podczas dużej wilgoci. Sprawia to, że świetnie sprawdzi się nawet podczas mgły czy deszczu. Przy średnicy obiektywu 23,5 mm powiększalnik oferuje stałe, 3x powiększenie, które znacznie ułatwi celowanie na średnie dystanse. Jest on dedykowany strzelcom, którzy chcą korzystać z klasycznych celowników kolimatorowych, nie posiadających powiększenia.

Sprawdź, jak Kolimator Athlon Optics Midas M3 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

celownik

Wysokiej jakości optyka

Powłoki FMC, które zastosowano w pokryciu soczewek powiększalnika Midas M3 zapewniają świetną transmisję światła. Dzięki temu obserwowany przez niego obraz ma wiernie odwzorowane kolory o bardzo dobrym kontraście i jasności. 

Kolimator Athlon Optics Midas M3 bok

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentAthlon Optics
Kod producenta403031
MarkaAthlon Optics
Typ kolimatoraZamknięty
Średnica obiektywu [mm]23.50
Szerokość montażu22 mm (Picatinny)
Materiał korpusuAluminium lotnicze
KolorCzarny
Waga [g]298
Gwarancja300 miesięcy