Luneta obserwacyjna Athlon Optics Argos 20-60x80 HD

001039319

Uniwersalna luneta do prowadzenia obserwacji. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów przez renomowanego producenta.

  • Producent: Athlon Optics
  • Kod producenta: 314001
  • Marka: Athlon Optics
  • Średnica obiektywu [mm]: 85
  • Powiększenie: 60
  • Rodzaj pryzmatów: Porro
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 999,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001039319
teleskop

Luneta obserwacyjna Athlon Optics Argos 20-60x80 HD

Zaawansowana, kątowa luneta obserwacyjna, która znajdzie zastosowanie do prowadzenia różnego rodzaju obserwacji. Z jej pomocą użytkownik może prowadzić obserwację różnych obiektów, jednak najlepiej sprawdzi się ona np. na strzelnicy otwartej, gdzie ze znacznej odległości pozwoli wyraźnie odczytać osiągnięte trafienia na tarczach. Średnica soczewki obiektywowej wynosi 80 mm, a powiększenie w niej reguluje się przy użyciu obrotowego pierścienia. Zakres regulacji wynosi 20-60x. Zastosowanie szkieł HD przełożyło się na lepszą transmisję światła, co skutkuje jaśniejszymi i ostrzejszymi obrazami. Szczelny i wytrzymały korpus zapobiega parowaniu układu optycznego od wewnątrz, nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Sprawdź, jak Luneta obserwacyjna Athlon Optics Argos 20-60x80 HD wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

mechanizm

Wodoodporność i możliwość montowania na statywie

W przypadku intensywnych opadów deszczu można pozbyć się obaw o uszkodzenie swojej cennej lunety. Dzięki właściwemu uszczelnieniu i wypełnieniu szlachetnym argonem luneta ma właściwości wodoodporne, a po wewnętrznej stronie soczewek nie gromadzi się para wodna. Gwint umożliwia zamocowanie jej na standardowym statywie fotograficznym. Pozwoli to na prowadzenie obserwacji w komfortowych warunkach i ze stabilnym podparciem niwelującym do minimum drżenie obrazu. Dołączony do lunety pokrowiec pozwala na montaż lunety na statywie bez zdejmowania go, co zapewnia jej dodatkową ochronę.Luneta obserwacyjna Athlon Optics Argos 20-60x80 HD skos

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentAthlon Optics
Kod producenta314001
MarkaAthlon Optics
Średnica obiektywu [mm]85
Powiększenie60
Rodzaj pryzmatówPorro
Materiał wykonania pryzmatuSzkło
Powłoki przeciwodbicioweFMC
Liniowe pole widzenia na 1000m34
Kątowe pole widzenia [w stopniach]1.90
Materiał wykonaniaKompozytowy
KolorCzarno - zielony
Długość [mm]429
Waga [g]1985
Gwarancja300 miesięcy
Na ratyNie

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto