Dalmierz laserowy Athlon Optics Midas 1 mile Laser

001039357

Dalmierz marki Athlon Optics pozwalający na szybki odczyt odległości w metrach oraz jardach. Korpus urządzenia wyposażony został w gwint umożliwiający jego montaż na statywie.

  • Producent: Athlon Optics
  • Kod producenta: 502005
  • Marka: Athlon Optics
  • Średnica obiektywu [mm]: 21
  • Powiększenie: 6
  • Zasięg maksymalny [m]: 1554
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 099,00 zł Regular Price 1 999,00 zł
DostępnyDostępny
001039357
nowość

Dalmierz laserowy Athlon Optics Midas 1 mile Laser

Dalmierz o 6-krotnym powiększeniu i zasięgu pomiaru wynoszącym ok. 1 mili (1600 m). Pokryty gumową otuliną korpus dzięki właściwemu uszczelnieniu jest odporny na deszcz i zachlapanie. Zapewnia również stabilny chwyt, co pozwoli na szybkie i sprawne zmierzenie odległości od celu. Do zasilania urządzenia niezbędne jest ogniwo CR2-3V (brak w zestawie), które zapewni jego długie działanie. Sam pomiar można przeprowadzić w metrach lub jardach. Dalmierz bierze także poprawki na różnice w kącie nachylenia terenu.

Sprawdź, jak Dalmierz laserowy Athlon Optics Midas 1 mile Laser wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

nowość

Praktyczne rozwiązania

Wnętrze modułu optycznego wypełniono azotem, który zapobiega parowaniu nawet podczas dużej wilgoci powietrza. Wodoodporny korpus pozwala na swobodne korzystanie z dalmierza nawet w trakcie intensywnych opadów deszczu. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz już obawiać się zmiennych warunków atmosferycznych.

Żołnierz z bronią
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dalmierza laserowego Athlon Optics. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentAthlon Optics
Kod producenta502005
MarkaAthlon Optics
Średnica obiektywu [mm]21
Powiększenie6
Zasięg maksymalny [m]1554
Rodzaj zasilaniaBateria CR2 3V
Kątowe pole widzenia [w stopniach]7
Materiał korpusuPolimer, Guma
Długość [mm]97
Wysokość [mm]76
Waga [g]135
Gwarancja300 miesięcy