Wiatrówka Pistolet Ruger Mark IV 4,5 mm

001047136

Wiatrówka wzorowana na popularnym pistolecie bocznego zapłonu. Ma lekką konstrukcję oraz polimerowy zamek, a mechanizm spustowy i przyrządy celownicze z metalu.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 5.8406
  • Marka: Ruger
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Prędkość początkowa [m/s]: 94
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 249,00 zł Regular Price 349,00 zł
DostępnyDostępny
001047136
pistolet

Wiatrówka Pistolet Ruger Mark IV 4,5 mm

Amerykańska marka Ruger to jedna z pierwszych firm założonych na terenie nowopowstałych kolonii w Ameryce Północnej. Jej historia sięgająca początku okresu istnienia Stanów Zjednoczonych pozwoliła na wypracowanie doskonałej jakości i konstrukcji o dużej ergonomii. Wiatrówka pistolet Ruger Mark IV 4,5 czerpiąca garściami z doświadczenia marki. Zamek oraz szkielet wiatrówki został wykonany z matowego polimeru. Wiatrówka jest bardzo łatwa w obsłudze i mogą z niej korzystać zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowani strzelcy.

Wiatrówka Pistolet Ruger Mark IV 4,5 mm

bezpieczeństwo

Wytrzymałość

Wiatrówka Ruger Mark IV 4,5 została wykonana z wytrzymałego polimeru z dodatkiem elementów stalowych jak lufa czy komora tłoka. Dzięki temu nie musisz obawiać się o jej łatwe uszkodzenie oraz działania wilgoci na konstrukcję czy gwałtownych zmian temperatur. Wiatrówka ze względu na posiadanie bruzdowanej lufy oraz mechanizmie spustowym o niewielkim oporze i krótkiej drodze strzela śrutem diabolo 4,5 mm z energią 3 J. 

Wiatrówka Pistolet Ruger Mark IV 4,5 mm

Sprawdzone rozwiązania

W wiatrówce Ruger Mark IV 4,5 zastosowano zastosowano bezpiecznik automatyczny, który aktywuje się w przypadku przełamania lufy, a tym samym zapobiega oddaniu niekontrolowanego strzału. Dodatkowo, dzięki napędowi sprężynowo-tłokowemu dokonasz kompresji powietrza przez „złamanie lufy”. Dodatkowo symetryczna rękojeść została wyposażona w antypoślizgowe teksturowanie, co gwarantuje pewny chwyt, a oprzyrządowanie celownicze w postaci regulowanej w pionie i poziomie szczerbinki, a także światłowodowej muszki ułatwią strzał do celu.

Wiatrówka Pistolet Ruger Mark IV 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta5.8406
MarkaRuger
Kaliber [mm]4.50
Prędkość początkowa [m/s]94
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Rodzaj napęduSprężyna
PrzeładowanieManualne
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaKomora
Pojemność magazynka [szt.]1
Tryb ogniaPojedynczy
BezpiecznikAutomatyczny
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Materiał korpusuPolimer, Tworzywo sztuczne
KolorCzarny
Długość [mm]274
Waga [g]625
EAN4000844774484
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie