Rewolwer Umarex HDR 68 RAM + Co2 30 + pociski stalowe 40

T4E
001048749

Rewolwer - marker zasilany kapsułami CO2 oraz strzelający kulami różnego typu w kalibrze .68. Jest to świetna opcja do strzelania rekreacyjnego i treningu strzeleckiego. W zestawie z nim otrzymasz pociski i kapsuły, co pozwoli Ci na natychmiastowe rozpoczęcie zabawy.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.4718.SET.337-078
  • Marka: T4E
  • Kaliber [cal]: .68
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
Przewiń do pełnej specyfikacji
699,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001048749
rewolwer

Rewolwer Umarex HDR 68 T4E kal. .68 CO2

Rewolwer typu RAM (Real Action Marker) wykonany z dbałością o detale. Celowanie z rewolweru odbywa się za pomocą stałej muszki i regulowanej szczerbinki. Specjalnie profilowana pod kształt dłoni rękojeść z tworzywa sztucznego o chropowatej powierzchni pewnie leży w dłoni i zapewnia użytkownikowi maksymalną kontrolę nad repliką. Szyny montażowe Picatinny 22 mm w górnej i dolnej części lufy pozwalają na montaż opcjonalnych akcesoriów. Mogą to być np. kolimator, celownik laserowy czy latarka taktyczna. Rewolwer ten przyda się do treningu strzeleckiego oraz podczas strzelania rekreacyjnego, z którego użytkownik będzie czerpał bardzo dużo frajdy. 

Rewolwer Umarex HDR 68 T4E kal. .68 CO2 skos
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący recenzję tego produktu i dowiedz się więcej.

magazynek rotacyjny

Wydajne zasilanie CO2 i magazynek bębenkowy

Marker zasilany jest wydajnym systemem kapsuł CO2. Gniazdo umieszczone w rękojeści mieści jedną kapsułę o wadze 12 gram. Nieużywana kapsuła może być przechowywana w nim bez limitu czasowego, dzięki systemu szybkiego przebijania. Pozwala on na szybkie przebicie kapsuły poprzez uderzenie od spodu tuż przed samym strzelaniem. Magazynek bębenkowy mieści 5 sztuk kul w kalibrze 68. Mogą to być np. kule gumowe, gumowo-metalowe czy pieprzowe. Wszystko zależy od przyjętego scenariusza strzelania. Wystrzelony pocisk osiąga energię na poziomie energię 12-14 J i ma zasięg kilkunastu metrów.

Rewolwer Umarex HDR 68 T4E kal. .68 CO2 bok

śrut

Kule metalowe RazorGun Steel Core Devastator kal. .68 40 szt

Pociski hybrydowe dedykowane do strzelby T4E HDS 68 o świetnej jak na tego typu amunicję penetracji i mocy obalającej. Składają się one z dwóch elementów: plastikowej lotki stabilizującej oraz stalowej kuli osadzonej w górnej części. Jest ona na tyle twarda, że pocisk z łatwością przebija cienką blachę oraz rozbija szkło. Plastikowa lotka dzięki ryflowaniu nadaje pociskowi stabilny tor lotu, co przekłada się na lepszą celność nawet na większym dystansie. Polimerowe pudełko mieści w swoim wnętrzu 40 sztuk kul.

Kule metalowe RazorGun Steel Core Devastator kal. .68 40 szt

CO2

Zestaw Kapsuła CO2 Umarex nabój 12 g 30 szt.

Kapsuły firmy Umarex nadające się do zasilania różnych rodzajów replik CO2. Ich konstrukcja zapewnia optymalne ciśnienie oddawanego strzału, a wykorzystanie stali nierdzewnej zapobiega powstawaniu zanieczyszczeń mogących uszkodzić mechanizmy wewnętrzne Twojej broni. Zużycie zależne jest od typu repliki oraz warunków, w jakich strzelasz. Opakowanie zawiera 30 kapsuł o wadze jednostkowej 12 g. 

Zestaw Kapsuła CO2 Umarex nabój 12 g 30 szt.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.4718.SET.337-078
MarkaT4E
Kaliber [cal].68
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Rodzaj napęduCO2 12 g
PrzeładowanieAutomatyczne
Rodzaj amunicjiKule .68 cala
Rodzaj magazynkaRotacyjny
Pojemność magazynka [szt.]5
System spustowyDouble Action Only
BezpiecznikManualny
Przyrządy celowniczeStałe
Materiał korpusuTworzywo sztuczne
Długość [mm]331
Waga [g]773
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie