Luneta obserwacyjna Celestron Trailseeker 65

001052305

Doskonała luneta obserwacyjna przeznaczona do użytku ogólnego. Pozwala na obserwację obiektów znajdujących się w znacznej odległości z zachowaniem wysokiej jakości obrazu. Świetnie sprawdzi się w otwartym terenie do obserwowania np. przyrody i zwierząt.

  • Kolor: Czarny
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Kod producenta: 52330
  • Liniowe pole widzenia na 1000m: 45
  • Marka: Sky Watcher
  • Ogniskowa [mm]: 382
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 899,00 zł Regular Price 1 349,00 zł
DostępnyDostępny
001052305
teleskop

Luneta obserwacyjna Celestron Trailseeker 65

Uniwersalna luneta obserwacyjna, której zalety docenią zarówno myśliwi, jak i miłośnicy obserwacji przyrody. Posiada ona powiększenie regulowane w zakresie od 16x do 48x. Średnica soczewki obiektywowej wynosi 65 mm. Takie parametry dają możliwość prowadzenia obserwacji nawet na znaczne odległości oraz wygodne dostosowanie się do rodzaju obserwowanego obiektu. Dodatkowo na przeszkodzie nie staną Ci zmienne warunki atmosferyczne, ponieważ jej korpus jest w pełni wodoodporny. Dzięki jej specjalnej budowie, okular skierowany jest pod kątem 45 stopni do osi lunety, dzięki czemu doskonale nadaje się do obserwacji ze statywu oraz obiektów położonych na horyzoncie.

Luneta obserwacyjna Celestron Trailseeker 65

oko

Sprawdzone rozwiązania

Lunetę wyposażono w Celestron TrailSeeker. Jest to bardzo dobry układ optyczny wykonany z wysokiej jakości szkła. Świetne soczewki oraz pryzmaty zostały w całości pokryte warstwą XLT, aby zagwarantować najwyższą transmisję światła oraz kontrast. Dodatkowo wypełniono także suchym azotem, dzięki czemu jej soczewki nie parują od wewnątrz, a tym samym jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Dzięki tym rozwiązaniom możesz cieszyć się doskonałym obrazem za każdym razem.

Specjalny mikrofocuser pozwoli Ci precyzyjnie ustawić ostrość w trakcie obserwacji. Luneta Celestron Trailseeker 65 została wyposażona także w rozsuwaną osłonę przeciwsłoneczną, która znacznie podniesie kontrast obrazu obserwowanego pod ostre światło. Dodatkowo specjalne mocowanie statywowe TrailSeeker zostało wykonane w taki sposób, aby umożliwić obracanie lunety wokół własnej osi, bez przestawiania statywu.

Luneta obserwacyjna Celestron Trailseeker 65 tył

mechanizm

Akcesoria dołączone do lunety

W opakowaniu poza samą lunetą znajdziesz przydatne akcesoria do jej przechowywania i konserwacji. Jest to specjalna ściereczka, dzięki której wyczyścisz optykę lunety oraz pokrowiec ułatwiający transport i przechowywanie.Luneta obserwacyjna Celestron Trailseeker 65 z boku

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Gwarancja36 miesięcy
Kod producenta52330
Liniowe pole widzenia na 1000m45
MarkaSky Watcher
Ogniskowa [mm]382
Powiększenie48
Powłoki przeciwodbicioweXLT
ProducentSky Watcher
Waga [g]1360
Średnica obiektywu [mm]65

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Luneta obserwacyjna Celestron Trailseeker 65