Luneta obserwacyjna Celestron Trailseeker 80

001052310

Doskonała luneta obserwacyjna przeznaczona do użytku ogólnego. Pozwala na obserwację obiektów znajdujących się w znacznej odległości z zachowaniem wysokiej jakości obrazu. Świetnie sprawdzi się w otwartym terenie do obserwowania np. krajobrazów i zwierząt.

  • Producent: Sky Watcher
  • Kod producenta: 52332
  • Marka: Sky Watcher
  • Ogniskowa [mm]: 480
  • Średnica obiektywu [mm]: 80
  • Powiększenie: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 589,00 zł Regular Price 1 999,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001052310
teleskop

Luneta obserwacyjna Celestron Trailseeker 80

Luneta obserwacyjna  w wersji obiektywu o średnicy 80 mm. Umieszczono w niej świetne soczewki i pryzmaty pokryte w całości warstwami XLT, co w efekcie spowodowało otrzymanie bardzo wysokiej transmisji światła i niezrównanego kontrastu. Lunetę wypełniono suchym azotem, dzięki czemu optyka nie paruje od wewnątrz i jest całkowicie odporna na trudne warunki pogodowe. Mikrofocuser przy pokrętle pozwala na precyzyjne ustawianie ostrości. Luneta posiada także rozsuwaną osłonę przeciwsłoneczną która znacznie podnosi kontrast obrazu obserwowanego pod ostre światło. Przydatną funkcją są również opcjonalne, wymienne okulary w standardzie mocowania 1,25 cala, które można wymieniać wedle uznania i potrzeb.

Luneta obserwacyjna Celestron Trailseeker 80

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący recenzję tego produktu. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowany przez nas materiał.

mechanizm

Wysoka jakość prowadzonych obserwacji

Luneta bez wysiłku uzyskuje powiększenia wynoszące od 20 do 60x, a to wszystko przy zachowaniu dobrej jakości i właściwej jasności obrazu. Luneta w wersji kątowej posiada okular skierowany pod kątem 45 stopni do osi lunety, przez co świetnie nadaje się do prowadzenia obserwacji w połączeniu ze statywem. Mocowanie statywowe lunety wykonano tak, aby możliwe było obracanie lunety wokół własnej osi bez potrzeby przestawiania statywu. Ta uniwersalna luneta świetnie nada się do prowadzenia obserwacji obiektów położonych na horyzoncie (np. statków na morzu) lub wielu innych, jak np. krajobrazowych. Oprócz samej lunety w zestawie z nią znajdziesz pokrowiec umożliwiający jej wygodne przenoszenie oraz ściereczkę do czyszczenia optyki. Luneta obserwacyjna Celestron Trailseeker 80 i pokrowiec

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentSky Watcher
Kod producenta52332
MarkaSky Watcher
Ogniskowa [mm]480
Średnica obiektywu [mm]80
Powiększenie60
Powłoki przeciwodbicioweXLT
Liniowe pole widzenia na 1000m35
Kątowe pole widzenia [w stopniach]2
KolorCzarny
Waga [g]1550
Gwarancja36 miesięcy
Na ratyNie