Wiatrówka Karabinek PCP Paganax Segura G 5,5 mm

Paganax
001054359

Wielostrzałowy karabinek PCP o regulowanej mocy strzału. Regulowana stopka i regulowany język spustowy. Kaliber 5,5 mm.

  • Producent: Paganax
  • Kod producenta: SEGURAG5,5
  • Marka: Paganax
  • Kaliber [mm]: 5.50
  • Długość lufy [mm]: 380
  • Prędkość początkowa [m/s]: 167
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 632,00 zł Regular Price 2 799,00 zł
DostępnyDostępny
001054359
wiatrówka

Wiatrówka Karabinek PCP Paganax Segura G 5,5 mm

Karabinek PCP Paganax Segura G 5,5 mm jest wysokiej klasy karabinkiem rekreacyjnym kalibru 5,5 mm, wyposażonym w nowoczesne polimerowe łoże pistoletowe. Wiatrówka została również wyposażona w stalowy kartuszem o pojemności 380 cm3, który spełnia również rolę kolby. Paganax Tormenta to sprzęt o świetnie wyważonej konstrukcji, która pozwala strzelać każdemu użytkownikowi, bez względu na wiek, czy płeć. Wiatrówka została wyposażona w magazynek o pojemności 12 śrutów Diabolo o kalibrze 5,5 mm.

Sprawdź, jak karabinek wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

polimer

Polimerowa konstrukcja

Wiatrówka Karabinek PCP Paganax Segura G 5,5 mm została wykonana z wytrzymałego, a zarazem lekkiego polimeru o matowym wykończeniu. Łoże pistoletowe jest praktycznie całkowicie odporne na warunki atmosferyczne. Nie wymaga ono zaawansowanej konserwacji, poza utrzymaniem go w ogólnej czystości. Dodatkowo chwyt pistoletowy, a także dolna część łoża pokryta została specjalną antypoślizgową fakturą. Takie rozwiązanie podkreśla nowoczesną linię tego karabinka.

Wiatrówka Karabinek PCP Paganax Tormenta 5,5 mm - konstrukcja

regulacja

Regulowana kolba

Kolba wiatrówki Paganax Segura G 5,5 mm została wyposażona w regulowaną miękką, gumową stopkę, która ułatwia stabilne oparcie karabinka o ramię strzelca. Grzbiet karabinka wyposażony został w zintegrowaną szynę Picatinny 11/22 mm. Służy ona do montażu optyki oraz mechanicznych przyrządów celowniczych. Polimerowa osada karabinku Paganax Tormenta połączona jest z aluminiowym korpusem przy pomocy solidnej śruby. Dzięki temu rozłożenie wiatrówki zajmuje niewiele czasu i jest bardzo łatwe.

Wiatrówka Karabinek PCP Paganax Tormenta 5,5 mm - kolba

pcp

Zasilanie PCP

Wiatrówka PCP Paganax Segura G 5,5 mm zasilana jest za pomocą stalowego kartusza na sprężone powietrze, o pojemności 380 cm3. Karabinek wyposażono również w zintegrowany manometr, który umożliwia kontrolę ciśnienia powietrza pozostałego w zbiorniku. Określa on także poziom jego naładowania kartusza.

Pełne naładowanie kartusza sprężonym powietrzem o ciśnieniu 200 Barów, umożliwia strzelcowi oddanie do 200 strzałów. Kartusz może być ładowany z butli HP przy użyciu odpowiedniej przejściówki lub za pomocą pompki do karabinków PCP.

Wiatrówka Karabinek PCP Paganax Tormenta 5,5 mm - zasilanie

magazynek rotacyjny

Pojemny magazynek

Karabinek PCP Paganax Segura G 5,5 mm został wyposażony w magazynek o pojemności 12 śrutów Diabolo kalibru 5,5 mm z automatyczną indeksacją oraz prawostronną dźwignię przeładowania typu biathlon. W komplecie znajdują się dwa magazynki.

Wiatrówka Karabinek PCP Paganax Tormenta 5,5 mm - magazynek

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentPaganax
Kod producentaSEGURAG5,5
MarkaPaganax
Kaliber [mm]5.50
Długość lufy [mm]380
Prędkość początkowa [m/s]167
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Ilość strzałów z jednostki zasilania108
Rodzaj napęduPCP
PrzeładowanieManualne
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaRotacyjny
Pojemność magazynka [szt.]12
Regulowany spustTak
BezpiecznikManualny
Szyna akcesoryjnaTak
Materiał korpusuTworzywo sztuczne
Długość [mm]850
Waga [g]2800
EAN8682983990015
Gwarancja60 miesięcy
Na ratyTak