Wiatrówka Pistolet PCP Paganax Brenta S 4,5 mm

Paganax
001054361

Precyzyjny wielostrzałowy pistolet PCP. Precyzyjna gwintowana lufa o długości 200 mm. Bezpiecznik nad spustem. Miękkie wodoodporne etui w zestawie.

  • Producent: Paganax
  • Kod producenta: BRENTAS4,5
  • Marka: Paganax
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Długość lufy [mm]: 200
  • Prędkość początkowa [m/s]: 245
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 434,00 zł Regular Price 2 499,00 zł
DostępnyDostępny
001054361
wiatrowka

Wiatrówka Pistolet PCP Paganax Brenta S 4,5 mm

Paganax Brenta S to precyzyjna wiatrówka sportowa PCP kalibru 4,5 mm. Pistolet wyposażono w regulowany język spustowy oraz regulowaną szczerbinkę. Zbiornik ze sprężonym powietrzem znajdujący się pod lufą ma pojemność 50 cm3. Ergonomiczna rękojeść zapewnia wygodny chwyt. Dodatkowo w zestawie z pistoletem Paganax Brenta S znajduje się dokładana kolba. W magazynku wiatrówki mieści się 9 śrutów Diabolo kalibru 4,5 mm.

Sprawdź, jak wiatrówka Brenta S wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
mechanizm

Dźwignia Side Lever i precyzyjna lufa

Pistolet Paganax Brenta S został wyposażony w dwutaktową dźwignię Side Lever służącą do przeładowywania broni. Znajduje się ona po prawej stronie komory zamkowej.

Precyzyjna gwintowana lufa pistoletu Paganax Brenta S ma długość 200 mm. Została ona pokryta metalowym płaszczem. Wylot lufy jest zwężony, co zapewnia precyzję prowadzenia pocisku, poprawiając celność. Dodatkowo w zestawie znajduje się przejściówka na lufę wyposażona w gwint ½" UNF, która umożliwia zamocowanie kompensatora

Wiatrówka Pistolet PCP Paganax Brenta S 4,5 mm - lufa

precyzja

Rękojeść pistoletu Paganax Brenta S 4,5 mm

Wiatrówka Paganax Brenta S 4,5 mm została wyposażona w ergonomiczną rękojeść wykonaną z polimeru. Dodatkowo w zestawie znajduje się kolba, przy pomocy której można przedłużyć wiatrówkę. Po przedłużeniu użytkownik otrzymuje kompaktowy karabinek PCP.

Pistolet Paganax Brenta S 4,5 mm wyposażono w przyrządy celownicze z regulacją wysokości. Dzięki zintegrowanej 11-milimetrowej szynie montażowej strzelec będzie mógł zamontować na wiatrówce celownik optyczny.

Wiatrówka Pistolet PCP Paganax Brenta S 4,5 mm - kolba

pcp

Zasilanie PCP

Wiatrówka PCP Paganax Brenta S 4,5 mm zasilana jest przez aluminiowy kartusz ze sprężonym powietrzem. Jego pojemność wynosi 50 cm3. Wbudowany regulator ciśnienia zapewnia stabilny dopływ powietrza. Naładowany do pełna kartusz pozwoli oddać około 110 strzałów. Pistolet ma również wbudowany manometr, który pozwoli użytkownikowi kontrolować ciśnienie powietrza znajdującego się w zbiorniku oraz stopnień naładowania kartusza.

Wiatrówka Pistolet PCP Paganax Brenta S 4,5 mm - zasilanie

zestaw

Przemyślane rozwiązania i elementy zestawu

W magazynku wiatrówki PCP Paganax Brenta S mieści się 9 śrutów Diabolo kalibru 4,5 mm. Przeładowanie następuje po pociągnięciu dźwigni Side Lever. Pistolet został również wyposażony w manualny bezpiecznik. Znajduje się on nad spustem i zabezpiecza przed niekontrolowanym wystrzałem.

W zestawie z wiatrówką PCP Paganax Brenta S 4,5 mm znajdują się: dostawiana kolba, dwa magazynki rotacyjne, przejściówka na lufę, zawór do nabijania butli oraz miękkie wodoodporne etui.

Wiatrówka Pistolet PCP Paganax Brenta S 4,5 mm - zestaw

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentPaganax
Kod producentaBRENTAS4,5
MarkaPaganax
Kaliber [mm]4.50
Długość lufy [mm]200
Prędkość początkowa [m/s]245
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Ilość strzałów z jednostki zasilania55
Rodzaj napęduPCP
PrzeładowanieManualne
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaRotacyjny
Pojemność magazynka [szt.]9
Tryb ogniaPojedynczy
BezpiecznikManualny
Szyna akcesoryjnaTak
Przyrządy celowniczeRegulowana muszka, regulowana szczerbina
Materiał korpusuTworzywo sztuczne
KolorCzarny
Długość [mm]330
Waga [g]900
EAN8682983990121
Gwarancja12 miesięcy
Na ratyTak