Wiatrówka Pistolet PCP Paganax Brenta H 4,5 mm

Paganax
001054367

Precyzyjny wielostrzałowy pistolet PCP. Lufa o długości 200 mm. Boczna dźwignia przeładowania. Wygodna profilowana rękojeść.

  • Producent: Paganax
  • Kod producenta: BrentaH4,5
  • Marka: Paganax
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Długość lufy [mm]: 200
  • Prędkość początkowa [m/s]: 245
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 533,00 zł Regular Price 2 699,00 zł
DostępnyDostępny
001054367
pistolet

Wiatrówka Pistolet PCP Paganax Brenta H 4,5 mm

Paganax Brenta H jest wysokiej klasy pistoletem sportowo-rekreacyjnym kalibru 4,5 mm. Został on wyposażony w profilowaną, wykonaną z drewna rękojeść oraz aluminiowy kartusz o pojemności 50 cm3 znajdujący się pod lufą. Magazynek wiatrówki pomieści 9 śrutów Diabolo kalibru 4,5 mm.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet PCP Paganax Brenta H 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

Ergonomiczna drewniana rękojeść

Pistolet Paganax Brenta H został wyposażony w rękojeść wykonaną z drewna. Dzięki doskonałemu dopasowaniu wiatrówka pewnie leży w dłoni zarówno strzelców prawo-, jak i leworęcznych. Zastosowane w tym modelu żłobienia pod palce są typowe dla strzeleckiej broni wyczynowej. Teksturowane wykończenie gwarantuje pewny chwyt, zapobiegając ewentualnym poślizgom.

Wiatrówka Pistolet PCP Paganax Brenta H 4,5 mm - konstrukcja

precyzja

Precyzyjna lufa w Paganax Brenta H 4,5 mm

Do rękojeści wiatrówki Paganax Brenta H 4,5 mm została przymocowana precyzyjnie uszczelniona lufa o czarnym wykończeniu. Pod nią znajduje się aluminiowy kartusz o pojemności 50 cm3, który ładuje się pod ciśnieniem 250 bar. Takie rozwiązanie zapewnia wiatrówce moc na poziomie 15 J. Nad lufą pistoletu znajdują się otwarte przyrządy celownicze (muszka i szczerbinka). Dodatkowo wiatrówka Paganax Brenta H została wyposażona w 11-milimetrową szynę typu jaskółczy ogon, która umożliwia montaż dowolnego celownika.

Wiatrówka Pistolet PCP Paganax Brenta H 4,5 mm - kolba

magazynek rotacyjny

System przeładowania

Wiatrówka PCP Paganax Brenta H 4,5 mm została wyposażona w system przeładowania, które odbywa się dzięki znajdującej się po lewej stronie dźwigni bocznej. Po przeładowaniu, przy pomocy iglicy do lufy zostaje wprowadzony śrut. Dodatkowo pistolet Paganax Brenta H wyposażono w regulowany spust.

Pistolet PCP Paganax Brenta H ma wbudowany manometr. Umożliwia on kontrolę ciśnienia powietrza znajdującego się w zbiorniku, określając również poziom naładowania. W pełni naładowany sprężonym powietrzem kartusz pozwala na oddanie około 110 strzałów. Kartusz może być ładowany z butli HP przy użyciu odpowiedniej przejściówki lub za pomocą pompki do pistoletów PCP

Wiatrówka Pistolet PCP Paganax Brenta H 4,5 mm - zasilanie

zestaw

Zawartość zestawu

W zestawie z wiatrówką PCP Paganax Brenta H znajdują się: 2 magazynki, wkładka jednorazowa, dodatkowa szczerbinka z regulacją, końcówka do napełniania kartusza, zestaw uszczelek, 2 klucze imbusowe, futerał.

Wiatrówka Pistolet PCP Paganax Brenta H 4,5 mm - zestaw

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentPaganax
Kod producentaBrentaH4,5
MarkaPaganax
Kaliber [mm]4.50
Długość lufy [mm]200
Prędkość początkowa [m/s]245
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Ilość strzałów z jednostki zasilania55
Rodzaj napęduPCP
PrzeładowanieManualne
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaRotacyjny
Pojemność magazynka [szt.]9
Tryb ogniaPojedynczy
BezpiecznikManualny
Szyna akcesoryjnaTak
Przyrządy celowniczeRegulowana muszka, regulowana szczerbina
Materiał korpusuOrzech turecki
KolorBrązowy
Długość [mm]330
Waga [g]900
EAN8682983990206
Gwarancja12 miesięcy
Na ratyNie