Wiatrówka Karabinek Black Ops Sniper 4,5 mm z lunetą 4x32

Black Ops
001055212

Znakomity karabinek snajperski przeznaczony do treningu rekreacyjnego. Wyposażony został w polimerową osadę, bakę policzkową o zmiennej wysokości oraz regulowaną kolbę, co daje możliwość dostosowania jej do długości ciała strzelca. Ponadto w zestawie znajduje się także dwójnóg, tłumik oraz celownik optyczny 4x32.

  • Bezpiecznik: Manualny oraz automatyczny
  • Długość [mm]: 1155
  • Długość lufy [mm]: 355
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 1
Przewiń do pełnej specyfikacji
999,00 zł
DostępnyDostępny
001055212
2 w 1

Wiatrówka Black Ops Sniper 4,5 mm z lunetą 4x32

Model wiatrówki przeznaczonej do treningów rekreacyjnych. Wyposażono ją w polimerową osadę, bakę policzkową o zmiennej wysokości. Sama baka policzkowa jest regulowana w pionie, dzięki czemu możesz dostosować jej wysokość względem optyki lub Twoich preferencji. Kolba jest regulowana, co daje możliwość dostosowania jej do długości ciała strzelca oraz umożliwia złożenie jej w trakcie przemieszczania się. Wiatrówka jest również zaopatrzona w bezpiecznik, który uniemożliwia oddanie niekontrolowanego strzału.

Wiatrówka Black Ops Sniper 4,5 mm z lunetą 4x32

bezpieczeństwo

Przydatne akcesoria

Wiatrówkę wyposażono w zestaw praktycznych akcesoriów obejmujący regulowany aluminiowy dwójnóg, celownik optyczny 4x32 oraz aluminiowy tłumik. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wymienić ją na mocniejszą lunetę celowniczą lub kolimator. Celownik optyczny został tak skonstruowany, aby wytrzymać odrzut wiatrówki. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Przydatnym akcesorium poszerzającym jeszcze bardziej tę bogatą ofertę jest dwójnóg, który rozkłada i składa się bardzo szybko oraz bezproblemowo dostosowuje się do każdego rodzaju powierzchni.

Wiatrówka Black Ops Sniper 4,5 mm z lunetą 4x32 luneta

celownik

Duża celność i napęd sprężynowy

Black Ops Sniper jest to replika o napędzie sprężynowym. W praktyce oznacza to, że do napięcia sprężyny potrzeba przeładować go w tradycyjny sposób poprzez klasyczne „złamanie lufy”. Za precyzję  i celność strzałów odpowiada gwintowana lufa o długości 455 mm, z której wystrzelony śrut typu diabolo w kalibrze 4,5 mm osiąga prędkość początkową ok 250 m/s, dzięki czemu z tego karabinka możesz także korzystać na większych dystansach. na zakończeniu lufy znalazł się też tłumik redukujący hałas wystrzału do neutralnego poziomu. Zwiększa to komfort strzelania oraz ułatwia zachowanie pełnej koncentracji w trakcie strzału.

Wiatrówka Black Ops Sniper 4,5 mm z lunetą 4x32 bok

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny oraz automatyczny
Długość [mm]1155
Długość lufy [mm]355
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta597-017
MarkaBlack Ops
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]1
ProducentBlack Ops
PrzeładowanieManualne
Prędkość początkowa [m/s]250
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaKomora
Rodzaj napęduSprężyna
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]4800

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Black Ops Sniper 4,5 mm z lunetą 4x32