System treningowy Mantis X2 Shooting Performance

001055220

Skuteczny system treningowy, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców, który pozwoli poprawić skuteczność każdego strzelca.

  • Producent: Mantis
  • Kod producenta: 379-004
  • Marka: Mantis
  • Waga [g]: 14
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 529,00 zł Regular Price 599,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001055220
łątwa obsługa

System treningowy Mantis X2 Shooting Performance

Mantis X2 Shooting Performance to wyjątkowy trenażer strzelecki nowej generacji, który możesz używać do broni krótkiej i długiej, wiatrówek, a także replik ASG. Tuż po montażu na broni długiej lub krótkiej (na szynie 22 mm Picatinny) dokonuje analizy zakresu ruchu Twojej broni podczas ściągu spustowego, wykrywa oddawanie strzału, a także w czytelny sposób zasygnalizuje popełnione przez Ciebie błędy strzeleckie.

System treningowy Mantis X2 Shooting Performance

nowość

Praktyczne porady strzeleckie za każdym razem

System treningowy Mantis X2 Shooting Performance w pełni wychwytuje Twoje braki i dostarcza praktycznych wskazówek, które poprawią Twoją motorykę i technikę strzelecką – idealnie sprawdzi się jako trener osobisty. Urządzenie po naładowaniu gwarantuje aż do 20 godzin nieprzerwanej pracy. Możesz ją  ładować za pomocą zasilacza sieciowego lub przy użyciu powerbanku.

System treningowy Mantis X2 Shooting Performance z góry

Pełna synchronizacja

Urządzenie nie synchronizuje się z tarczą, tylko z bronią, na której jest zamocowane, co gwarantuje najwyższą precyzję pomiaru. Dodatkowo do działania Mantis X2 Shooting Performance niezbędny jest smartfon lub tablet z zainstalowaną darmową aplikacją, która jest do pobrania na platformę Android oraz iOS. Aplikacja w pełni raportuje i zapisuje Twoje treningi, dzięki czemu możesz analizować swoje zachowania i za każdym razem poprawiać wyniki.

System treningowy Mantis X2 Shooting Performance z boku

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentMantis
Kod producenta379-004
MarkaMantis
Waga [g]14
Gwarancja24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto