System treningowy Mantis X10 Elite Shooting Performance

Mantis
001055699

Skuteczny system treningowy, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców, który pozwoli poprawić skuteczność każdego strzelca.

  • EAN: 752830736887
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 379-002
  • Marka: Mantis
  • Producent: Mantis
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 129,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001055699
łątwa obsługa

System treningowy Mantis X10 Elite Shooting Performance

Mantis X10 Elite Shooting Performance to najbardziej zaawansowany trenażer strzelecki dostępny na rynku cywilnym. Urządzenie oprócz funkcji znanych z wcześniejszych modeli oferuje również analizę dobycia broni (wymagany dodatkowy adapter, dostępny osobno) oraz odrzutu. Dodatkowo trenażer wyposażony został w tryb dynamicznego strzelania. Urządzenia można używać na pistoletach, karabinach, strzelbach, a nawet łukach. Trenażer montuje sie na szynie 22 mm Picatinny. Urządzenie analizuje zakres ruchu broni podczas oddawania strzału, po czym w sposób czytelny sygnalizuje popełnione przez użytkownika błędy.

System treningowy Mantis X10 Elite Shooting Performance

nowość

Trenuj jak zawodowiec

System treningowy Mantis X10 Elite Shooting Performance wychwytuje braki, zarejestrowane podczas oddawania strzału, jednocześnie dostarczając cennych wskazówek. Takie rozwiązanie pomoże użytkownikowi poprawić technikę oraz motorykę strzelania. Urządzenie umożliwia trening nawet w warunkach domowych.

System treningowy Mantis X10 Elite Shooting Performance na pistolecie

Pełna synchronizacja

Urządzenie synchronizuje się z bronią, na której jest zamocowane, a nie z tarczą. Takie rozwiązanie jest gwarancją najwyższej precyzji pomiaru. Do działania trenażera Mantis X10 Elite Shooting Performance wymagany jest smartfon z zainstalowaną darmową aplikacją MantisX dostępną zarówno na platformę iOS, jak i Android.

System treningowy Mantis X10 Elite Shooting Performance na pistolecie ze smartfonem

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN752830736887
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta379-002
MarkaMantis
ProducentMantis

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:System treningowy Mantis X10 Elite Shooting Performance