Nóż z głownią stałą Ka-Bar U.S. ARMY Fighting/Utility Serrat

001055859

Bardzo dobry nóż z głownią stałą, który z pewnością będzie świetnym uzupełnieniem Twojego ekwipunku EDC. Zaopatrzono go w ostrze o antykorozyjnych właściwościach oraz w ergonomiczną, profilowaną rękojeść. W zestawie znajdziesz wysokiej jakości skórzany pokrowiec.

  • Producent: Ka-Bar
  • Kod producenta: 5019
  • Marka: Ka-Bar
  • Rodzaj ostrza: Ząbkowane (serrated)
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Profil głowni: Clip point
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 499,00 zł Regular Price 699,00 zł
DostępnyDostępny
001055859
noze

Nóż z głownią stałą Ka-Bar U.S. ARMY Fighting/Utility Serrated

Ka-Bar U.S. ARMY Fighting/Utility Serrated to nóż o stałej klindze. Wyposażono go w głownię o profilu Clip-point o długości 7", która została wykonana z wytrzymałej i wysokowęglowej stali narzędziowej Cro-Van 1095 o stopniu twardości 56-58 HRC z częściowo ząbkowanym ostrzem. Dodatkowo w celu zabezpieczenia go przed korozją pokryto go czarną powłoką ochronną, co gwarantuje trwałość na lata. Dzięki tym rozwiązaniom możesz bez problemu ciąć różnego rodzaju materiały.

Sprawdź, jak Nóż z głownią stałą Ka-Bar U.S. ARMY Fighting/Utility Serrat wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

nowość

Wysoka ergonomia użytkowania

Rękojeść noża z głownią stałą U.S. ARMY Fighting/Utility Serrated marki Ka-Bar została wykonana z wysokiej jakości skóry i wyposażono ją w stalowy jelec, który zabezpieczy Twoją dłoń przed zsunięciem się na ostrze w trakcie użytkowania. Dodatkowo profil rękojeści został tak skonstruowany, aby dostosować się do każdej dłoni, co gwarantuje wysoką wygodę w trakcie pracy.

Nóż z głownią stałą Ka-Bar U.S. ARMY Serrated 1219 ostrze

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentKa-Bar
Kod producenta5019
MarkaKa-Bar
Rodzaj ostrzaZąbkowane (serrated)
Rodzaj głowniStała
Profil głowniClip point
Długość ostrza [mm]178
Rodzaj staliCro-Van 1095
Materiał rękojeściSkóra
KolorBrązowy
Kolor ostrzaCzarny
Długość [mm]302
Waga [g]295
EAN617717250194
Gwarancja300 miesięcy