Ochronniki słuchu Walker's FireMax Muff Black

001060220

Zaawansowane ochronniki umożliwiające zadbanie o Twój słuch na najwyższym poziomie. Ich cechą charakterystyczną jest obecność wydajnego akumulatora oraz odpornej na działanie wody konstrukcji.

  • Producent: Walker's
  • Kod producenta: GWP-DFM
  • Marka: Walker's
  • Wyciszenie: 20 dB
  • Regulowany pałąk: Tak
  • Materiał wykonania: Kompozytowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 731,50 zł Regular Price 1 199,00 zł
DostępnyDostępny
001060220

Ochronniki słuchu Walker's FireMax Muff Black

Walker's FireMax Muff to profesjonalny rodzaj ochronników słuchu. Model ten sprawdzi się na strzelnicy, w otoczeniu o zwiększonym natężeniu dźwięku, zakładach produkcyjnych czy też podczas zawodów sportowych. Wyposażono je w mostek stabilizujący, który zapobiega zsuwaniu się słuchawek z głowy. Pałąk na szyję umożliwia również noszenie kasku. Urządzenie wyposażone jest w 4 tryby wzmocnienia dźwięku z otoczenia, przyciski cichej kontroli oraz opcję dodania modułu Walkie-Talkie. Konstrukcja ma odporność na zachlapanie na poziomie IP54.

Ochronniki słuchu Walker's FireMax Muff Black

Zasilanie ochronników

Walker's Fire Max są zasilane za pomocą wbudowanego i wydajnego akumulatora litowego, który umożliwia nieprzerwaną pracę przez około 200 godzin. Co istotne, gniazdo w tym modelu możesz bez kłopotu naładować za pomocą kabla ze złączem USB typu C. W dolnej części słuchawek znajdują się łatwo dostępne przyciski nawigacyjne.

Ochronniki słuchu Walker's FireMax Muff Black

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentWalker's
Kod producentaGWP-DFM
MarkaWalker's
Wyciszenie20 dB
Regulowany pałąkTak
Materiał wykonaniaKompozytowy
KolorCzarny
Waga [g]475
Gwarancja24 miesiące