Airsoft Karabinek Delta Armory AR15 RIS Charlie AEG

001061764

Elektryczna replika karabinka z rodziny AR-15, używanego między innymi przez wojska USA. Model cechuje wysoka ergonomia a dodatkowo otrzymasz zestaw atrakcyjnych akcesoriów.

  • Producent: Delta Armory
  • Kod producenta: DA-C03
  • Marka: Delta Armory
  • Kaliber [mm]: 6
  • Długość lufy [mm]: 400
  • Prędkość początkowa [m/s]: 115
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 449,00 zł Regular Price 799,00 zł
DostępnyDostępny
001061764
2 w 1

Airsoft Karabinek Delta Armory AR15 RIS Charlie AEG

Model Delta Armory AR15 RIS to replika wersji karabinka szturmowego M4. Korpus wykonany jest z tworzywa, kluczowe elementy wewnętrzne są metalowe. Za zasilanie odpowiada elektryczny napęd oparty o akumulator. Pozwala on strzelanie z repliki ogniem pojedynczym oraz ogniem ciągłym. Selektor ognia jest również bezpiecznikiem. Zastosowano tutaj system Mechabox QSC gen.2V2. Za podkręcenie kulek i tym samym stabilizację na większym dystansie służy system Hop-Up oparty na obrotowej tulei. Pokrętło jego regulacji znajduje się w oknie wyrzutowym łusek. Wewnętrzny tłok z metalowymi zębatkami marki SHS.

Sprawdź, jak Airsoft Karabinek Delta Armory AR15 RIS Charlie AEG wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Przyrządy celownicze oraz szyny montażowe

Karabinek Delta Armory AR15 RIS wyposażono w mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz regulowanego w pionie i poziomie przeziernika, typu Flip-up. Oprócz tego replika ma system szyn mocujących w standardzie 22 mm na przednim chwycie oraz na komorze zamkowej. Umożliwiają one znaczną modyfikację karabinka i dostosowanie go do własnych preferencji poprzez dodanie elementów jak: pionowy chwyt, latarka, kolimator, luneta czy celownik laserowy. Teleskopowo składana kolba ma kilka pozycji i wydajną bakę policzkową. 

Airsoft Karabinek Delta Armory AR15 CQB-R Charlie

Elementy zawarte wraz z zestawem

Wraz z karabinkiem Delta Armory AR15 RIS otrzymujesz zestaw dodatkowych akcesoriów jak:  magazynek typu Mid-Cap, przeziernik Flip-up, pionowy chwyt przedni oraz nakładki na przednie łoże. Całość zapakowana jest w pudełko. Replika jest w kolorze czarnym. 

Airsoft Karabinek Delta Armory AR15 CQB-R Charlie

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentDelta Armory
Kod producentaDA-C03
MarkaDelta Armory
Kaliber [mm]6
Długość lufy [mm]400
Prędkość początkowa [m/s]115
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Rodzaj napęduElektryczny
GearboxV.2
PrzeładowanieAutomatyczne
Rodzaj amunicjiKulki BB 6 mm
Rodzaj magazynkaMid-cap
Tryb ogniaPojedynczy/Ciągły
BezpiecznikManualny
Szyna akcesoryjnaTak
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Regulowana kolbaTak
Materiał korpusuTworzywo sztuczne
Długość [mm]890
Waga [g]2550
EAN8586021500108
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie