Airsoft Karabinek Delta Armory AR15 Silent Ops 7″ Bravo AEG

001061797

Elektryczna replika karabinka AR-15, używanego między innymi przez wojska USA. Wraz z tym modelem otrzymasz zestaw atrakcyjnych akcesoriów, które pozwolą Ci na użycie modelu zaraz po wypakowaniu go z pudełka.

  • Producent: Delta Armory
  • Kod producenta: DA-B07
  • Marka: Delta Armory
  • Kaliber [mm]: 6
  • Długość lufy [mm]: 300
  • Prędkość początkowa [m/s]: 115
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 559,00 zł Regular Price 1 099,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001061797

Airsoft Karabinek Delta Armory AR15 Silent Ops 7″ Bravo AEG

Model Delta Armory AR15 Silent Ops 7″ Bravo AEG to skrócona wersja karabinka szturmowego M4. Korpus wykonany jest z tworzywa, kluczowe elementy wewnętrzne są metalowe. Za zasilanie odpowiada elektryczny napęd oparty o akumulator. Pozwala on strzelanie z repliki ogniem pojedynczym oraz ogniem ciągłym. Selektor ognia jest również bezpiecznikiem. Zastosowano tutaj system Mechabox V2. Za podkręcenie kulek i tym samym stabilizację na większym dystansie służy system Hop-Up oparty na obrotowej tulei (ProWin). Pokrętło jego regulacji znajduje się w oknie wyrzutowym łusek. Tłok wewnętrzny wyposażony w metalowe zęby marki SHS.

Sprawdź, jak Airsoft Karabinek Delta Armory AR15 Silent Ops 7″ Bravo AEG wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Przyrządy celownicze oraz szyny montażowe

Karabinek AR15 Silent Ops 7″ Bravo AEG wyposażono w mechaniczne przyrządy celownicze w postaci muszki oraz regulowanego w pionie i poziomie przeziernika Flip-up. Oprócz tego replika ma system szyn mocujących w standardzie 22 mm na przednim chwycie, oraz na komorze zamkowej. Umożliwiają one znaczną modyfikację karabinka i dostosowanie go do własnych preferencji poprzez dodanie elementów jak: pionowy chwyt, latarka, kolimator, luneta czy celownik laserowy. Teleskopowo składana kolba ma kilka pozycji i wydajną bakę policzkową. Wraz z karabinkiem otrzymujesz zestaw dodatkowych akcesoriów jak: magazynek typu Hi-Cap 300 kulek oraz przeziernik Flip-up i muszkę. 

Airsoft Karabinek Delta Armory AR15 Silent Ops 7″ Bravo AEG

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentDelta Armory
Kod producentaDA-B07
MarkaDelta Armory
Kaliber [mm]6
Długość lufy [mm]300
Prędkość początkowa [m/s]115
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Rodzaj napęduElektryczny
GearboxV.2
PrzeładowanieAutomatyczne
Rodzaj amunicjiKulki BB 6 mm
Tryb ogniaPojedynczy/Ciągły
BezpiecznikManualny
Szyna akcesoryjnaTak
Przyrządy celowniczeRegulowana muszka, regulowana szczerbina
Regulowana kolbaTak
Materiał korpusuTworzywo sztuczne, Metal
Długość [mm]800
Waga [g]2415
EAN8586021500245
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie