Rewolwer Umarex HDR 68 RAM T4E + Co2 30 + kule pieprzowe 10

T4E
001072803

Rewolwer - marker zasilany kapsułami CO2 oraz strzelający kulami różnego typu w kalibrze .68. Jest to świetna opcja do strzelania rekreacyjnego i treningu strzeleckiego. W zestawie kule pieprzowe i kapsuły CO2.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.4718.SET.2.4792
  • Marka: T4E
  • Kaliber [cal]: .68
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 569,00 zł Regular Price 649,00 zł
DostępnyDostępny
001072803
rewolwer

Rewolwer Umarex HDR 68 T4E kal. .68 CO2

Rewolwer typu RAM (Real Action Marker) wykonany z dbałością o detale. Celowanie z rewolweru odbywa się za pomocą stałej muszki i regulowanej szczerbinki. Specjalnie profilowana pod kształt dłoni rękojeść z tworzywa sztucznego o chropowatej powierzchni pewnie leży w dłoni i zapewnia użytkownikowi maksymalną kontrolę nad repliką. Szyny montażowe Picatinny 22 mm w górnej i dolnej części lufy pozwalają na montaż opcjonalnych akcesoriów. Mogą to być np. kolimator, celownik laserowy czy latarka taktyczna. Rewolwer ten przyda się do treningu strzeleckiego oraz podczas strzelania rekreacyjnego, z którego użytkownik będzie czerpał bardzo dużo frajdy. 

Sprawdź, jak T4E HDR 68 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

bezpieczeństwo

Obroń siebie i najblizszych

Jeśli nie wierzysz, że wygląd ma znaczenie, wypróbuj T4E HDR 68 kal. 17,70 mm /.68 cali HDR. Jego masywna sylwetka w połączeniu z niebanalnym designem sprawi, że każdy napastnik będzie zaskoczony widokiem tej broni w Twojej dłoni. Matowy szkielet wykonany z polimerów najwyższej jakości jest czarny i doskonale współgra z profilowaną rękojeścią pokrytą chropowatą strukturą.

Dzięki 6 komorowej wkładce sam decydujesz jaką amunicją strzelasz. Potężne kule w kalibrze .68 cala możesz dopasować do swoich potrzeb i łączyć je w zestawy. Umieszczenie wkładki w bębnie jest proste i szybkie.

Za bezpieczeństwo odpowiada, bezpiecznik spustowy zapobiegający przypadkowemu wystrzałowi broni. Jeśli nie masz doświadczenia, ochroni cię on przed oddaniem niechcianego strzału, jednocześnie nie utrudniając normalnego użytkowania.

Rewolwer Umarex HDR 68 T4E kal. .68 CO2 bok

magazynek rotacyjny

Wydajne zasilanie i technologia przebicia kapsuły

System szybkiego przebicia kapsuły sprawia, że Twój rewolwer jest gotowy do działania w każdej chwili. Nowoczesna konstrukcja rewolweru T4E HDR 68 i opatentowana technologia szybkiego przebicia kapsuły sprawiają, że pełna kapsuła ze sprężonym gazem, umieszczona w komorze może być bezpiecznie przechowywana przez długi czas. Dopiero w sytuacji zagrożenia, dociśnięcie nakrętki znajdującej się w dolnej części rękojeści przebija kapsułę, uwalniając gaz. Powoduje to aktywacje wskaźnika przebicia naboju CO2 umieszczonego w tylnej części broni.

Rewolwer do samoobrony musi być gotowy do działania cały czas. Musi również cechować się intuicyjną obsługą.

System spustowy Double Action Only pozwala oddawać szybkie strzały bez konieczności ciągłego przeładowywania. Takie rozwiązanie idealnie współgra z gazowym zasilaniem. T4E HDR 68 kal. 17,70 mm /.68 cali jest zasilany 12-gramową kapsułą CO2, montowaną w rękojeści. Pozwala ona na oddawanie strzałów o prędkości początkowej dochodzącej nawet do 99 m/s.

Rewolwer Umarex HDR 68 T4E kal. .68 CO2 bok

RIS

Szyny na dodatkowe akcesoria w rewolwerze HDR 68

T4E HDR 68 kal. 17,70 mm /.68 cali wyposażono w klasyczne przyrządy celownicze - muszkę oraz szczerbinkę. Jednak jeśli potrzebujesz czegoś więcej, producent wyposażył rewolwer w dwie szyny montażowe typu RIS. Ich rozmieszczenie pozwala skutecznie rozbudować broń o różne przydatne funkcje.

Dolna szyna, umieszczona pod lufą umożliwia zainstalowanie celownika laserowego lub latarki taktycznej. Górna szyna, znajdująca się na górze rewolweru jest idealna do montażu kolimatora lub niewielkiej lunety celowniczej, zapewniającej precyzje w sytuacji zagrożenia.

Rewolwer Umarex HDR 68 T4E kal. .68 CO2 bok

śrut

Kule pieprzowe T4E PB 68 kal .68 (17,27 mm)

Wypróbuj skuteczne kule pieprzowe T4E PB 68 kal .68 do broni typu RAM. Wykonane zostały przez firmę Umarex z odpowiednio dobranego polimeru. Pociski zawierają pieprzowy środek drażniący, który silnie oddziałuje na błony śluzowe. Zestaw mieści 10 kulek, każda o wadze 2,06 grama. Kule wykonano w wyróżniającym się, biało-czerwonym kolorze.

kule pieprzowe

CO2

Zestaw Kapsuła CO2 Umarex nabój 12 g 30 szt.

Kapsuły firmy Umarex nadające się do zasilania różnych rodzajów replik CO2. Ich konstrukcja zapewnia optymalne ciśnienie oddawanego strzału, a wykorzystanie stali nierdzewnej zapobiega powstawaniu zanieczyszczeń mogących uszkodzić mechanizmy wewnętrzne Twojej broni. Zużycie zależne jest od typu repliki oraz warunków, w jakich strzelasz. Opakowanie zawiera 30 kapsuł o wadze jednostkowej 12 g.

Zestaw Kapsuła CO2 Umarex nabój 12 g 30 szt.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.4718.SET.2.4792
MarkaT4E
Kaliber [cal].68
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Rodzaj napęduCO2 12 g
PrzeładowanieAutomatyczne
Rodzaj amunicjiKule .68 cala
Rodzaj magazynkaRotacyjny
Pojemność magazynka [szt.]5
System spustowyDouble Action Only
BezpiecznikManualny
Przyrządy celowniczeStałe
Materiał korpusuTworzywo sztuczne
Długość [mm]331
Waga [g]773
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie