Wygodny plecak o pojemności 28 litrów. Doskonale nadaje się na co dzień. Został wyposażony w wygodny system nośny oraz dużo kieszeni i przegródek.
Magnum Cityox to plecak o pojemności 28 litrów w kolorze Desert. Został on wyposażony w wygodne wzmocnione szelki z regulacją, pas biodrowy, a także otwory wentylacyjne ułatwiające cyrkulację powietrza. System nośny plecaka doskonale rozkłada obciążenie i przenosi je z ramion użytkownika na obszar talii. Po bokach znajdują się również pasy kompresyjne pozwalające zachować stabilność plecaka, a także jego atrakcyjny wygląd. W plecaku Magnum Cityox 28 l Desert zastosowano solidne zamki błyskawiczne marki SBS.
Plecak Magnum Cityox 28 l Desert został wyposażony w dużą ilość kieszeni i przegródek. Oprócz obszernej komory głównej plecak wyposażono również w specjalną, wyściełaną kieszeń na laptopa. Na każdym z boków plecaka znajdują się po dwie kieszonki zapinane na zamek błyskawiczny. Na przednim panelu znajduje się mała kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny rzep Velcro, elastyczna linka oraz taśmy kompatybilne z systemem mocowania MOLLE.
Producent | Magnum |
---|---|
Kod producenta | CITYOX.28.DESERT |
Marka | Magnum |
Rodzaj plecaka | Taktyczny |
Pojemność [L] | 28 |
Pojemność [ml] | 28000 |
Liczba kieszeni | 5 |
Ilość komór | 2 |
Pas piersiowy | Tak |
Pasy kompresyjne | Tak |
Pas biodrowy | Tak |
Suwaki | Tak |
Uchwyt transportowy | Tak |
Panele identyfikacyjne Velcro | Tak |
Kompatybilność | MOLLE |
Materiał wykonania | Poliester |
Kolor | Desert |
Szerokość [mm] | 310 |
Wysokość [mm] | 500 |
Głębokość [mm] | 180 |
Waga [g] | 1000 |
EAN | 5902786349401 |
Gwarancja | 24 miesiące |